BKT Agritechnica’da bir ön izleme sunuyor

Agritechnica, BKT’nın ürün yeniliklerini sunması için mükemmel bir platform. Tıpkı Hanover gibi. Burada da FL 637 tanıtılacak (520/50 R 17 boyutunda) – serpme makineleri, römorklar ve tanker kamyonlar için özel olarak tasarlanmış bir lastik. Yönsel diş tasarımı kusursuz çekiş anlamına geliyor, çelik dokulu yapı ise daha fazla yük kapasitesi ile artırılmış dayanıklılık sağlıyor. Mükemmel su üzerinde durma özellikleri, alçak yuvarlanma dayanıklılığı ve birinci sınıf kendini temizleme özellikleri – bunlar FL 637’yi tarlada ve yolda birleşik ulaşım için olağanüstü bir çözüm haline getiren özellikler.

Bu yeni ürünün yanı sıra, Agrimax V-Flecto 1500 kg Pleksiglastan üretilen dev traktör ile izleyicilerin ilgisini çekecek, lastikler bu traktör üstünde sergilenecek. Makine performansını önemli derecede artırarak modern tarımın şimdiki ve gelecekteki ihtiyaçlarına gerçek bir karşılık veren bu eşsiz lastik için kesinlikle sıra dışı bir sergileme yöntemi.

BKT standında ayrıca BK-Loader 53 ( 405/70 R 20 boyutunda) de sergilenecek. Bu lastik pazara son zamanlarda tanıtıldı ve teknik özellikleriyle geri dönüşüm operasyonları için uygun. Aramid dokusuyla tasarlanan lastik, endüstriyel uygulamalardaki yükleyicilere takılmak üzere geliştirildi.

Ürünlerden daha fazlası. BKT’nin Agritechnica’daki varlığı ayrıca izleyiciye etkileşim ve eğlence dolu dakikalar sunacak. Ücretsiz futbol topları dağıtılacak – BKT imzalı hediyelerin neredeyse gelenekselleşen bir örneği. Diğer yandan Paris’teki SIMA’da izleyicileri müthiş akrobatik gösterisiyle büyüleyen Iya Traoré’nin futbol performansı da kaçırılmamalı.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap