Bayer CropScience En Yaratıcı Çiftçiyi Arıyor

Bayer CropScience, düzenlediği ilk uluslararası online yarışma “YouFarm International” ile insanlara tarım tutkusu aşılamak ve modern tarım hakkındaki farkındalıklarını geliştirmek için global bir platform sunuyor.

Bayer CropScience, düzenlediği ilk uluslararası online yarışma ile hayal gücü sınır tanımayan çiftçiyi arıyor. Bu yıl “Çiftlik ve Aile” konseptinin işlendiği yarışmaya çiftçiler, profesyonel veya amatör olarak tarım ile ilgilenenler, tarım yapan ya da yapmak isteyen 14 yaşın üzerindeki herkes katılabiliyor. 15 Haziran 2015 tarihine kadar tarıma olan ilgisi, tarımın hayatındaki yeri ve önemi, çiftlik ve aile yaşamı, hakkındaki 3 dakikalık videoyu www.youfarm.international adresine yükleyenler arasından en yaratıcı video, tarım ve medya sektörlerinden oluşan uluslararası bir jüri tarafından, belirlenecek.

Bayer CropScience’ın tarım tutkunları için düzenlediği yarışmanın kazananı 1 Temmuz 2015 tarihine kadar online olarak sürecek oylamanın ardından,en iyi kırk video arasında yapılacak eleme ile seçilecek. Kazanan videonun sahibi, 24-28 Ağustos 2015 tarihlerinde Avustralya’da düzenlenecek olan Youth Ag Zirvesi’nde duyurulacak ve Asya Pasifik bölgesindeki çiftlikleri ve tarım miraslarını ziyaret edeceği iki kişilik “Çiftçilik Turu” ödülünü kazanacak.

Bunları da beğenebilirsin