Başak Traktör Gaziantep GAP TARIM Fuarı’na da damgasını vurdu

Başak Traktör, yeni kabinli 100 ve 110 HP’lik modelleri ile ürün gamını genişletmeye devam ediyor.

Kendine özgü, geleneksel mimari dokusu ile ünlü eski Antep evlerinden esinlenerek tasarlanan Başak Traktör stantında sergilenen 47 bg’den, 90 bg’ye kadar olan tüm yeni modelleri çiftçiler tarafından büyük ilgi gördü.

Düşük yakıt tüketimi, düşük bakım maliyeti, Türkiye çapında yaygın satış ve servis ağı ile her zaman çiftçinin yanında olan Başak Traktör’ün en ileri teknolojiye sahip yeni modelleri fuarın yıldızı oldu.Gökhan Bayramoğlu Başak Traktör Satış ve Pazarlama Direktörü

26- 29 Ocak 2017 tarihleri arasında Gaziantep’te çiftçileri buluşturan fuar; tarım sektörünün GAP bölgesiyle birlikte tüm ülkeye tanıtıldığı  en önemli ve en verimli buluşma noktası oldu. 

Daha güçlü Başak Traktör

Başak Traktör Satış ve Pazarlama Direktörü Gökhan Bayramoğlu katılan basın mensuplarına, sektörün ileri gelenlerine, çiftçilerimize yeni traktör modellerini tanıttı. Çiftçiler, yeni traktörler hakkında bilgi alıp yeni modelleri bizzat inceleme fırsatı buldu.

Başak Traktör Satış ve Pazarlama Direktörü Gökhan Bayramoğlu yeni modellerin özelliklerinden bahsederken; “Sanko olarak yaptığımız yatırımlarla geldiğimiz noktayı temsil eden yeni 100 ve 110 HP’lik traktörlerimizi, segment ihtiyaçlarına uygun olarak, 24×24 şanzıman, hava kompresörü, hidrolik orta kol, üç hızlı kuyruk mili, harici hidrolik kumandaları, elektro hidrolik 4WD kumanda, elektro hidrolik diferansiyel kilidi, sekiz adet hidrolik çıkış ve 4500 kg. kaldırma kapasitesi, yolcu koltuklu yeni kabinimizle çiftçilerimizin beğenisine sunmaktan gurur duyuyoruz.’’ dedi. Başak Traktör olarak, Ar-Ge merkezimizin yeni projeleri ile yeni modellerimizi çiftçilerimizin beğenisine sunmaya devam edeceğiz.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap