Başak Traktör Bursa Tarım Fuarı’nda

Başak Traktör, Bursa Tarım Fuarında yeni ve iddialı modelleri ile görücüye çıkıyor. Düşük yakıt tüketimi, düşük bakım maliyeti, Türkiye çapında yaygın satış ve servis ağı ile her zaman çiftçinin yanında olan Başak Traktör yeni modellerini çiftçilere tanıtıyor.

Tarımsal kaynakları, bereketli toprakları, yüksek üretim gücü ile tarım sektöründe önemli yere sahip Bursa şehrinde 13 yıldır başarı ile düzenlenen, Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı ülkemizde düzenlenen tarım fuarları içerisinde 7 iklim coğrafyasına hitap eden tek fuar.  BURTARIM, Bursa 14. Uluslararası Tarım Fuarı, 12 – 16 Ekim 2016 tarihleri arasında Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor.

Çiftçimiz nerede, Başak Traktör orada

Başak Traktör Genel Müdürü Ertan Paşa katılan basın mensuplarına, sektörün ileri gelenlerine, çiftçilere ve tarım üreticilerine yeni traktör modellerini tanıtacak. Çiftçiler, traktörler hakkında bilgiler alıp modelleri bizzat inceleme fırsatı bulacak. Yaratıcı fuar standı ile de adeta sıfırdan bir kasaba meydanı kuran Başak Traktör, çiftçileri burada ağırlamak için şimdiden büyük heyecan taşıyor.

Başak Traktör Genel Müdürü Ertan Paşa yeni modellerin özelliklerinden bahsederken; “Traktörlerimizin estetiği konusunda detaylı çalışarak yenilerken, çiftçi ihtiyaçlarına uygun olarak, 12×12 ve 24×24 şanzıman seçeneği ve çiftçinin tarladaki işlerini kolaylaştırmayı amaçlayan kompresör seçeneği eklendi. Kompresör sisteminde arazi şartlarında lastik şişirilmesi, günlük bakımlarda zorunlu olan hava filtresi temizliği ve diğer ihtiyaçlar için kompresör opsiyonu sunuldu. 4×4 diferansiyel kilidi müşteri konforunu arttıracak şekilde elektrikli kumandalarla opsiyonel olarak sunuldu. Ekipman bağlantılarında kolaylık sağlaması amacıyla kancalı kollar  ve ekipman hassasiyet ayarını kolaylaştıran hidrolik orta kol opsiyonlar arasına eklendi. Traktör verimliliğini arttıran, yakıt tasarrufu sağlayan radyal lastik uygulaması da sunmaya başladık.’’ dedi.

Başak Traktör’ün 2080 ve 2090 modellerine kompresör seçeneği eklenerek arazi şartlarında çiftçimizin günlük bakımlarda zorunlu olan hava filtresi temizliği ve diğer ihtiyaçlar için kompresör opsiyonu sunuluyor.

basak_traktor_-fuar

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap