ArmaTrac, yepyeni modelleriyle Avrupa’daki başarısını artırıyor

ArmaTrac, 2003 yılından beri yüksek kaliteli traktör üretimi yapan bir Türk otomotiv firması olan Erkunt Traktör Sanayi A.Ş.’nin ihracat markasıdır. ArmaTrac traktörleri halen Perkins (UK) ve Deutz (Almanya) motorları ve ZF(Almanya) , Carraro(İtalya) şanzımanları ile üretilmektedir.

Basitlik ve verimlilik göz önünde bulundurularak tasarlanan tüm ürün yelpazesi, çiftçiler için hayatı daha basit hale getirmeye odaklanmıştır. Her bir traktör, hem simülasyonlarda hem de sahada, detaylara özen göstererek test edilmiştir. Bu muayenelerden sonra, ürünlerin fabrikadan çıkmasına izin verilir, traktörünüzü ne yaptığınıza bakılmaksızın, günden güne, yıldan yıla, beklediğiniz yüksek standartlara uygun olacağından emin olun.

Yeni ArmaTrac 1254 Lux CRD4’ün lansmanı!

ArmaTrac, 7-11 Kasım 2018’de İtalya’nın Bologna kentindeki EIMA 2018’de yepyeni model –ArmaTrac 1254 Lux CRD4’ün heyecan verici lansmanı için hazırlanıyor!

Bugün, özellikle Avrupa’da, birçok ülkede, Tier 4 Final traktörlerinin kullanımı yasal bir gerekliliktir. ArmaTrac, uluslararası varlığının gereği olarak, çiftçilerin ihtiyaçlarını dinledi ve AB ve ABD emisyon yönetmeliklerine uygun yeni bir traktör modeli geliştirmeye başladı ve 125 HP ile ArmaTrac 1254 Lux CRD4 modeli geliştirildi.

Yüksek güç ve emisyon seviyesi özellikleri haricinde, bu modelin önemli bir özelliği olan Deutz motor ve ZF şanzıman ile, özelleştirilmiş teknolojilerin uygulanması sayesinde %5 yakıt verimliliği sağlıyor.

Avrupa’nın favorileri!

Farklı ihtiyaçlar ve pazarlar için tasarlanan 110’dan fazla modeliyle ArmaTrac, bu yıl EIMA fuarında 702e, 614e, 512 Meyve Bahçesi, 804.3 Kabinli Meyveci, 804 Lux CRD ve 1254 Lux CRD4 traktör modellerini sergileyecek. Tüm bu modeller Avrupa’nın favori modelleri ve özellikle Avrupa tarım sektörü için özel olarak tasarlandı.

ArmaTrac 804.3 Son modellerden biri olan kabin modelli Meyve Bahçesi, üzüm bağları ve meyve bahçeleriyle uğraşan ve ilaçlama yapan çiftçiler için geliştirildi. Bu modelin en önemli özelliği ArmaTrac’ın Meyve Bahçesi Modeline eklenen dijital klimadır. Dijital klima blokları, tek bir düğmeyle havaya girebilen zehirli kimyasalların % 100’ünü önler, püskürtme sırasında dışarıdan hava akışını önler ve havayı kendi içine çevirir. Çiftçileri bu tarım ilaçlarından korur.

ArmaTrac, dünyanın her yerinden çiftçilerin talep ve ihtiyaçlarını her zaman dinler. Bu doğrultuda ArmaTrac, üzüm bağları ve meyve bahçeleri yapan çiftçiler için dar bir iz bırakan 512 Meyve Bahçesi Modelini geliştirdi. Yeni dar parça Meyve Bahçesi modeli, mandallı bağlantı ile bağ bahçelerinde kolay navigasyon sağlamak için pratik manevra kabiliyeti sunuyor.

EIMA’daki ArmaTrac standı bu sene hiç olmadığı kadar büyük! Gelin ve en son modellerin hepsini görmek için Hall 25 Ter, Stand A6’da bizi bulun. Bizi zaten tanıyor olun ya da bizi ilk defa görüyor olun, ArmaTrac ailesi olarak sizi bir fincan Türk kahvesi ve Türk misafirperverliğine büyük bir yardımla ağırlamaktan memnuniyet duyarız.