Anadolu Motor, Landini ile çiftçinin yüzünü güldürüyor

Landini tarla traktörleri, modern tasarımlı, teknolojide öncü ve güçlü performans sergileyen Globalfarm, Powerfarm ve 5H serilerinden oluşuyor. 5H serisi; 90, 100 ve 115 gibi üç farklı beygir gücün yanında T- tronik şanzıman üstün özelliği, turbo intercooler su soğutmalı motoru, dört tekerlek çekiş sistemi ve düşük yakıt tüketimi ile sınıfının en ileri teknolojisine sahip.

Landini tarla traktörleri serisine yüksek beygirli Landpower 135 ve 165 modellerine ve 215, 190 ve 175 beygir gücü seçeneğine sahip 7 serisi traktörler eşlik ediyor.  Landpower ve 7 serisi modeller yüksek beygirli traktör ihtiyacı olan çiftçiler için en uygun seçeneği oluşturuyor.

Anadolu Motor, Mart ayında gerçekleşen Konya Tarım Fuarı’nda lansmanını yaptığı Landini’nin en yeni modeli olan 6 C serisi traktörlerini çiftçilerin beğenisine sunuyor. Landini’nin 120, 130, 140 beygir gücündeki 6 C serisi traktörleri sahip olduğu 4 silindirli T4i motorları sayesinde düşük yakıt tüketimi, egzoz gazı emisyon düşüklüğü ve sessiz çalışma özelliğiyle dikkat çekiyor.  Ön aks süspansiyonuna sahip model, geniş iç hacme sahip ergonomik ve süspansiyonlu kabiniyle kullanıcılara kullanımda konfor yaşatıyor.

45 yıldır çiftçi dostu ünvanı ile Türk Çiftçisine hizmet vermeye devam eden Anadolu Motor Landini traktörleri artan kur etkisinden arındırılmış olarak TL etiketlerle satışa sunmaya devam ediyor.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap