Ako Tam Kadro Burtarım’da

Yerli lastik markası Petlas’ı da bünyesinde bulunduran AKO, bu yıl 14’üncüsü düzenlenen ve 22 ülkeden 451 firmanın katıldığı Bursa Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’nda lastik, jant ve akü ürünlerini tanıtıyor. AKO Pazarlama Direktörü Ahmet Candemir, “Tarım ve hayvancılık sektörünü buluşturan BURTARIM fuarında başta Petlas olmak üzere, Starmaxx, akü grubunda AKO ve Turbo Akü, Jant grubunda ise AKO Jant markalarımızla yer alıyoruz. BURTARIM gibi fuarlar tarım ve hayvancılık sektörünün temsilcileriyle bir araya gelmek için önemli bir platform. Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 100’ün üzerinde ülkede ürünlerini satışa sunan bir grup olarak standımızın her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun ilgi göreceğine inanıyoruz” diye konuştu.

1476359268_ahmet_candem__r

ORTAK ÖZELLİKLERİ GÜÇLÜ VE DAYANIKLI YAPILARI

AKO standı Bursa Tarım Fuarında Salon 7 Stand 701 A bölümünde ziyaret edilebilir. TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 12-16 Ekim tarihleri arasında düzenlenen BURTARIM’ı bu yıl 40 ülkeden 300 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. AKO’nun lokomotifi Petlas’ın fuarda sergilenecek ürünleri hakkında bilgi veren Ahmet Candemir şunları söyledi:

“Römorklar için geliştirdiğimiz UN 5 lastiğimiz yüksek taşıma kapasitesine sahip tarımsal araç lastiği. Güçlü ve dayanıklı karkas yapısı sayesinde aşırı yüke dayanım sağlıyor. Özel diş geometrisi ile aşınmalara, kesik alma ve diş dibi yorulmalarına karşı yüksek direnç gösteriyor. UN 3 ise yüksek yük taşıma kapasiteli, hem tarlada hem de kısa süreli yolda kullanıma olanak sağlayan modern ziraatta uygun römork ve tarımsal araç lastiğimiz. Geniş taban alanı ile daha az toprak sıkıştırma, yüksek yük taşıma kapasitesi ve yumuşak zeminde toprağı mükemmel kavrama sağlıyor. STB 3 anız batmasına karşı yüksek dirençli tarımsal araç lastiği. Derin dişli ve çekiş tipte ideal römork lastiğimiz ise NT3. Güçlü ve dayanıklı karkas yapısı sayesinde aşırı yüke dayanım sağlıyor. Ağır çalışma şartları için tasarlanmış, çekiş gücü yüksek, standart profilli, derin dişli, genel amaçlı flotation lastiği IMF 18 görücüye çıkacak diğer yeni ürünlerimizden. IMF 18 yumuşak zeminlerde kullanım şartları gözetilerek geliştirilmiş karkas yapısına sahip. Geniş basma alanı sayesinde düşük toprak sıkıştırma ve toprağa batmama sağlıyor. 3 Ribli özel tasarım ımplement lastiğimiz ise UN 1. O da darbeye karşı güçlendirilmiş karkas yapısına sahip. IMT 18 ağır çalışma şartları için tasarlanmış, çekiş gücü yüksek, standart profilli, derin dişli, genel amaçlı forestry lastiği. Güçlü konstrüksiyonu ve geliştirilmiş sırt ve yanak karışımıyla dikey – yanal darbelere karşı arttırılmış direnç sağlıyor. Genel kullanıma uygun R-1w derin diş tasarıma sahip radyal yapıdaki traktör ön ve arka lastiği için de geliştirdiğimiz ürünümüz ise TA 110.  Ürün, çift açılı desen tasarımı ve omuz profili ile arttırılmış çekiş gücüne sahip ve özel sırt karışımı sayesinde kesiğe karşı yüksek direnç gösteriyor.”

1476359279_burtarim__3_

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap