Pülverizatörlerin tam kullanım ömrünü desteklemek performansı artırıyor

Müşteriler için daha fazlasını başarma ve en iyi hizmeti sunma arzusu, Agrovista'nın püskürtücü bakım hizmeti sayesinde bu yıl gerçek bir fark yaratmasını sağlamıştır.

Sadece bir satın alma işleminden daha fazlasını sunmak isteyen, Kelso ve Dundee’deki depolardan faaliyet gösteren uzman ekip, bir ‘tek durak mağazası’ olmak için ekstra yol kat etti.

İster püskürtücü ister yedek parça satın alıyor, telefon görüşmesi yapıyor veya hizmet planına kaydoluyor olsun, müşterilerin püskürtme performansını bir sonraki seviyeye taşımasına yardımcı olan 360 bir yaklaşımdır.

Kuzey Bölge Satış Müdürü Jonathan Cahalin, “Makineler Agrovista’nın İskoçya’daki tarihinin önemli bir parçası ve mükemmellik konusunda köklü bir üne sahip olmamıza rağmen daha fazlasını yapabileceğimizi biliyorduk.

“Bu yıl Dundee depomuzda insanlı parça sayacı içeren yeni bir atölye açtık. Ülke çapındaki müşterilere gönderilecek mevcut parça ve genel stok yönetim sistemimizi geliştirdik.

“Ayrıca, nitelikli satış ve servis mühendislerimizi daha da destekleyerek zengin deneyim sunan yeni meslektaşlarımızı da ağırladık.

“Boya tabancası bakımını ciddiye alıyoruz, bu yüzden satın alımdan potansiyel yeniden satışa ve aradaki her şeye kadar makinenin tüm kullanım ömrünü düşünmekten gurur duyuyoruz.”

Angus’taki müşteri Southesk Çiftlikleri Agrovista ile 10 yıldan fazla bir süredir dört püskürtücü, çeşitli yedek parçalar ve servis planları satın aldı.

İlişki şu anda Agrovista agronomisti Ben Lowe tarafından sağlanan agronomik uzmanlıkla püskürtücü teknisyeni Wayne Donald tarafından denetleniyor.

Southesk Çiftlikleri Çiftlik Müdürü Neil MacLeod şunları söyledi: “Son birkaç aydır Wayne’den aldığımız destek, özellikle yeni Chafer ilaçlama makinemiz için mükemmel oldu.

“Tüm yeni makinelerde olduğu gibi diş çıkarma problemleri olacak. Ancak Wayne bizi tamamen destekledi ve ortaya çıkan sorunlar üzerinde çalıştı. Aslında, boya tabancasının performansında büyük bir fark yarattı.

“Bunun Agrovista’nın üreticilerle olan mükemmel ilişkilerinin yanı sıra müşteri hizmetlerine üstün yaklaşımlarından kaynaklandığına inanıyorum. Agrovista’yı öneririm ve düzenli olarak öneririm. ”