New Holland ve Kongskilde, LAMMA 2020’de yükseltilmiş ekipman yelpazesini sunuyor

New Holland ve Kongskilde, 7-8 Ocak 2020'de Birmingham'daki NEC'de gerçekleştirilecek olan LAMMA 2020'de bir dizi yeni uygulama sunacak.

İki marka şimdi, ön ve arkaya monte edilmiş biçme makineleri ile yan ve merkezi çekmeli çekmeli versiyonlar, monte edilmiş ve çekilir ot toplama makineleri ve yan ve merkezi dağıtım tırmıkları içeren saman ve yemleme operasyonları için eksiksiz bir dizi ürün sunuyor. New Holland, New Holland traktör mavisine boyanmış toprak ekipmanlarıyla da toprak işleme işine girdi. İlk olarak, değişken genişliğe sahip 6 karık PXV ağır hizmet tipi tam monte edilmiş pulluk ve dişli tarafı tahrikli RVM döner yeke tanıtıldı. Ürün yelpazesinde ayrıca yeni Yandan Takmalı Kombi Tekerlek ve PL hafif pulluk bulunmaktadır.

Standdaki ürünler şunları içerecektir:

  • Kongsklide VM22 -2B Diyet mikseri, ön çapraz konveyörlü, sola veya sağa besleme, el terminali ve ana terminal içeren kablosuz tartı sistemi ve güç tüketimini azaltmaya yardımcı olan 2 hızlı bir şanzıman ile donatılmıştır.
  • Kongsklide FCT 1060 MD Katlanabilir biçerdöver, katlanır tahliye oluğu, 2.1m pikap, 24 bıçak rotoru ve sıralı basınç filtresi.
  • New Holland PXVS5 5 Karık Makaslı pulluk, * NEW * yana monte edilmiş kombi derinlik / taşıma tekerleği, XLD gövdeler, arka disk ve EG sıyırıcılar ile.
  • New Holland Disccutter 320P PE koşullu parmaklar, Topdry özelliği, değişken şamandıralı süspansiyon, hidrolik engel açma ve arkaya dikey veya yatay taşıma seçeneği ile çim biçme makinesi yağı.
  • New Holland RVX 305 Rotavator, dört vitesli şanzıman, rotorun dişli tarafı tahriki, ayarlanabilir arka kontrol paneli ve arka derinlik tekerlekleri