GEA AGROEXPO’da

2014 yılında kurulan ve geçen 5 yılın ardından, GEA Farm Technologies firmasının Türkiye Distribütörü olarak hizmet vermeye Met Farm Technologies, sizleri, Geleceğin Çiftlik Teknolojileri ile bugünden tanıştırmak için 16-20 Şubat 2021 tarihinde AgroExpo 2021’de HOL-A 2220 numaralı GEA Farm Technologies standına davet ediyor.

2014 yılında kurulan Met Farm Technologies geçen 5 yılın ardından,
15.05.2020 tarihinden itibaren GEA Farm Technologies firmasının Türkiye Distribütörü olarak hizmet vermeye ve ülke pazarına liderlik etmeye başladı.

Met Farm Technologies, Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyetinde ilk günkü tutkuyla, tecrübeli Satış & Servis ekibi ve güçlü bayi ağı sayesinde, GEA Sağım Ekipmanları ve Çiftlik Teknoloji ürünleri için hizmet etmektedir.

Amaçları, yenilikçi ve güvenilir hizmet anlayışıyla tek bir üründen karmaşık entegre çiftlik sistemlerine kadar müşterilerinin uzman iş ortağı olmaktır.

Faaliyet Alanları:
-Süt Sağım Sistemleri
-Gübre Yönetimi
-Çiftlik ve Sürü Yönetim Sistemleri
-Robotik Süt Sağım Sistemleri
-Otomatik Yemleme Sistemleri
-Yem karma ve Dağıtma Vagonları
-Hijyen Ürünleri
-Süt Soğutma ve Depolama Tankları
-Çiftlik Ekipmanları

Sizleri, Geleceğin Çiftlik Teknolojileri ile bugünden tanıştırmak için 16-20 Şubat 2021 tarihinde AgroExpo 2021’de HOL-A 2220 numaralı GEA Farm Technologies standına bekliyoruz.