Case’den yeni Quadtrac ve Steiger AFS Connect ™ serisi

Case IH, yeni Quadtrac ve Steiger AFS Connect ™ serisi traktörleri piyasaya sürüyor. Bu yeni ürün yelpazesi, Avrupa pazarı için tasarlanmış bazı özelliklerle, bu yılın ikinci yarısında Avrupa'da satışa sunulacak.

Seri 420 ila 620 HP aralığında toplam 14 model içerecek. Quadtrac AFS Connect ™ 470 ila 620 HP ve Steiger AFS Connect ™ 420 ila 500 HP aralığında satışa sunulacak. Konfor ve daha yüksek üretkenlik sağlamak için yeniden tasarlanmış bir kabin ve nihai bağlantı gibi çeşitli yükseltmeler dahil edilecek.

Durum IH, yeni Quadtrac ve Steiger AFS Connect ™ traktör serisinin herhangi bir işleme uyacak şekilde yapılandırılabileceğini ve bir dizi uygulama için oluşturulduğunu söylüyor.

Seri, endüstri lideri iki şanzıman içeriyor. Yakıt tasarruflu PowerDrive otomatik vitesli şanzıman, Quadtrac 620 modelinde% 20 daha hızlı vites değiştirme ve rekor 682 tepe beygir gücü sunuyor. CVXDrive ™ – mafsallı bir 4WD traktör için ilk sürekli değişken şanzıman – gücü ve verimliliği otomatik olarak dengeler.

Quadtrac AFS Connect ™ traktörlerde ayrıca yakıt ikmali yapmadan önce daha fazla dönüm alanı kapsayan daha büyük yakıt depoları bulunur. Üreticiler, işletme maliyetini düşürmek ve ekipmanınızı sahada tutmak için motor rejenerasyonu, 600 saatlik yağ değişim aralıkları ve zemin seviyesi bakımı olmadan uzun günler çalışmaya devam edebilir.