Case IH, Magnum AFS Connect için bir ASABE 2020 İnovasyon Ödülü aldı

Amerikan Ziraat ve Biyoloji Mühendisleri Derneği (ASABE), yıllık AE50 Ödüllerine Case IH'den bir teknolojiyi ekledi.

Dünyanın dört bir yanındaki şirketler, uluslararası mühendislik uzmanlarından oluşan bir panel tarafından değerlendirilen yıllık rekabete girişler sunuyor. Gıda ve tarım endüstrileri için gelişmiş mühendislikte en fazla etkiye sahip olduğu düşünülen en iyi 50 ürün listeye alınmaktadır.

Case IH, üreticilere makine ve agronomik verileri istedikleri gibi yönetme, izleme, ayarlama ve aktarma özgürlüğü sağlayan Magnum AFS Connect serisi traktörün tanınmasını kazandı. Tamamen yeniden tasarlanmış bir işletim sistemi uzaktan ekran görüntüleme, servis tanılama ve yazılım güncellemelerini mümkün kılar ve Case IH’nin dijitalleşme ve hassas çiftçiliğe odaklanmasının bir kanıtıdır.

Avrupa’da, Magnum AFS Connect, Eylül 2019’da Viyana’daki her yıl düzenlenen Case IH Field Days sırasında basına sunuldu ve ilk kamuoyu geçen Kasım ayında Hannover’deki iki yıllık tarım makineleri fuarı Agritechnica’da yapıldı. Müşteri tanıtımları ve dağıtımı için ilk birimler 2020 yılının ortalarında Avrupa’da satışa sunulacak.