BKT, Yılın Traktörü’nün yeni ortağı

4 yıllık anlaşma, Avrupa'nın en iyi traktörüne verilen, tarım alanındaki en prestijli ödül ile BKT arasındaki iş birliğinin başlangıcı anlamına geliyor.

7 Mayıs 2020. Yılın Traktörü (TotY) ödülünün yeni bir çözüm ortağı bulunuyor: Uzman Arazi lastiği üreticileri dünyasının lider üreticilerinden BKT. Ortaklık 4 yıl boyunca sürecek ve bugünden, 6 Mayıs tarihinden itibaren geçerli olacak.

1988’de düzenlenmeye başlanan ve yıllar boyunca tarımda makineleşmeye yönelik medya dünyasından en önemli isimleri “bir araya getirerek” 25 uzmandan oluşan bir jüri oluşturmuş olan TotY, tarihi bir ödüldür. Her yıl jüri teknolojileri ve çözümleri inceleyerek Avrupa’nın en iyi traktörüne Yılın Traktörü ödülünü verir.

TotY ve BKT’nin birçok ortak noktası bulunuyor: Ödül, BKT için de çok önemli olan iki kavramın; yenilikçi teknolojinin ve geleceğe dönük vizyonun bir sembolü. Ayrıca sürdürülebilirliğin merkezi rolü, mutlak kalite ve teknolojik araştırmaya destek ilkeleri de Hintli çok uluslu şirketi TotY ödülü ile birleştiriyor.