Yılın Traktörü Case IH Magnum 380 CVX Konya’da

EIMA Fuarı’nda “2015 Yılın Traktörü”, SIMA Tarım Fuarı’nda “2015 Yılın Makinesi” seçilen Case IH Magnum 380 CVX, Konya 13. Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı’nın da en dikkat çekici ürünü oldu.

Case IH, 24-28 Mart tarihleri arasında Konya’da düzenlenen 13. Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı’nda Magnum serisi üyesi 380 CVX’i, ziyaretçilerle buluşturdu.

Bolonya’da yapılan EIMA – Uluslararası Tarım ve Bahçe Makineleri Fuarı’nda, 23 Avrupa ülkesinden 23 bağımsız tarım gazetecisinin oluşturduğu jüri tarafından “2015 – Yılın Traktörü” ve Paris’teki Uluslararası SIMA Tarım Fuarı’nda “2015 – Yılın Makinesi” seçilen Case IH Magnum 380 CVX, Konya’da da fuar ziyaretçilerinden yoğun ilgi gördü.

Case IH; ilk kez piyasaya sürüldüğü 1987 yılından bu yana sürekli olarak geliştirilen performans ve verimlilik özellikleriyle dikkat çeken, yakıt sarfiyatı ve emisyon salınımı adım adım azaltılarak çiftçinin öncelikli tercihi haline gelen Magnum serisinin en iddialı ürünü 380 CVX ile Konyalı ziyaretçilerden de tam not aldı.

Magnum 380 CVX’in tüm dünyadaki çiftçiler için geçerli ve efektif bir çözüm olduğunu söyleyen TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir, “Case IH’in yenilikçi, ‘premium’ marka vizyonu ile Türk ve dünya çiftçisine en son teknolojiyi sunma hedefi doğrultusunda, ürün ve hizmetlerin sürekli olarak iyileştirilmesi ilkesiyle geliştirilen Magnum serisinin, Türk çiftçisinin hizmetine tüm dünya pazarıyla “eş zamanlı” olarak sunulduğuna dikkat çeken TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir, “dünyada en modern tarımın uygulandığı ülkelerde kulanılan teknoloji ve ürünleri, Case IH markalarıyla aynı anda Türk çiftçisiyle de buluşturuyoruz” dedi.

Özdemir; “Yılın Traktörü” ve “Yılın Makinesi” olarak iki unvana birden sahip olan Magnum 380 CVX’i şöyle değerlendirdi:

“Magnum serisi traktörler, varolan en zor test personeli olarak nitelendirebileceğimiz çiftçilerin günlük uygulamalarından aldığımız geri dönüşlerle geliştirilip iyileştirilen 27 yıllık bir deneyimi ifade ediyor. Türkiye’nin en yüksek beygir ve tork gücüne sahip traktörü Magnum 380 CVX, sadece Avrupa’da değil bütün dünyadaki müşterilerimiz ve çiftçiler için geçerli ve efektif bir çözüm sunuyor. 380 CVX’in en iddialı özellikleri arasında; zor şartlar altında 380 hp nominal güçten 435 hp güce kadar çıkabilen, 1850 Nm tork üreterek kendini kanıtlamış Tier 4B egzoz emisyon değerindeki motoru, kademe ve vites geçişi olmadan sarsıntısız bir şekilde çalışarak debriyaj kayıplarını ortadan kaldıran ve yakıt tasarrufunu maksimuma çıkartan Sürekli Değişken (CVT) transmisyon sistemi, standart olarak sunulan ön aks süspansiyonu, bir otomobil kadar sessiz kabin içi, kullanılması kolay çok fonksiyonlu kumanda kolu, yeni LED aydınlatma paketleri ve yenilikçi palet opsiyonu “Rowtrac” sistemi öne çıkıyor.”

Bunları da beğenebilirsin