Yeni HORSCH Taro matkap ailesi yüksek manevra kabiliyeti ve verimlilik sunuyor

29

Yeni Taro HD ve Taro SL matkaplar, zemini verimli bir şekilde kaplamalarını sağlayan 6m çalışma genişliğine sahiptir ve kompakt bir tasarım için öne monte edilmiş bir HORSCH Partner hunisi ile birleştirilmiştir.

Taro 6 HD, bir lastik dolgusu ve PowerDisc tohum ekme makineleri ile donatılmıştır. Paketleyici, her bir pulluğun önünde tutarlı ekim koşulları oluşturur ve oluşturur. Kanıtlanmış PowerDisc tohum pülverizatörü, çok sayıda küme ile ağır koşullarda bile optimum derinlik kontrolünü garanti ediyor.

HORSCH Partner ön tankı 1600 litre veya 2200 litrelik kapasitelerde mevcuttur ve traktörün ve tohumlama teçhizatının ağırlık dağılımını optimize eder. Bir ofset yöntemi, toprak işleme ve ekim için ayrı geçişler sağlar ve özellikle yüksek yağışlı yıllarda daha fazla ekim esnekliği sunar.

Taro SL, bir RollFlex paketleyici ve üçüncü nesil TurboDisc tohum kesiciler ile donatılmıştır. Bu makineyi müşteri gereksinimlerine kapsamlı bir şekilde uyarlamak için ek ekipman seçenekleri mevcuttur.

3000kg ölü ağırlık, 6m’lik bir makine için düşüktür ve 12.5cm ve 15cm sıra aralıklarıyla mevcuttur. İki dağıtım kulesi ve bir HORSCH Ortağı için isteğe bağlı seçici hortum sistemi, elektrikli yarım genişlikte bir kapatma özelliğine sahiptir. Bu, bir düğmeye dokunarak satır aralığının 12.5cm’den 25cm’ye veya 15cm’den 30cm’ye değiştirilmesine izin verir.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap