Yeni Fendt silaj makinesi gücü ve konforu bir araya getiriyor

Yeni Fendt Katana 650 kendi yürür silaj makinesi, İngiltere'nin LAMMA'daki lansmanı ve Agritechnica'daki dünya lansmanı sonrasında sipariş edilebilir. 650, giden 65'in yerini alıyor, 418.263 £ fiyat etiketine sahip ve 2020 yazında 2021'de teslim edilmek üzere test edilebilecek.

Yeni model, çiftçilere ve yüklenicilere operasyonel tasarruf ve verimlilik sağlamak için güç ve verimlilik dengesini sunuyor. “Güç iyileştirmeleri, kabin iyileştirmeleri ve gelişmiş kesme kabiliyetinin birleşimi bu makineyi Fendt için gerçek bir adım haline getiriyor. 700 beygirlik bir alternatif kullanan bir operatörün Katana’yı gerçek dünyada daha az güçlü bulacağını düşünmüyorum. Bu yeni modeli İngiltere’ye getirmekten heyecan duyuyoruz ”diyor Fendt yem ürünleri uzmanı Dan Woodward.

Katana 650, mevcut MTU 6 silindirli sıralı motora 25 beygir gücü ekleyerek daha fazla güç sunuyor ve toplamda 650 beygir gücüne ulaşıyor. Ayrıca, ürün akışını iyileştiren ve kesme kapasitesini artıran yeni bir alım ve işleme sistemine sahiptir. Hasat edilen ürünün kalitesini arttırmak ve güç ve yakıt ihtiyacını azaltmak için yeni silindir şartlandırıcı krakerleri piyasaya sürüldü. Operatör için, yeni kabin, gürültü seviyesini üç desibel azaltan kaplamalı cam ile kolaylaştırılan daha sessiz bir sürüş deneyimi getiriyor ve aynı zamanda gelişmiş havalandırmadan faydalanıyor.