Yanmar ve Solis Traktörler AGROEXPO’da

697

1912 yılında Japonya, Osaka’da kurulan Yanmar, 1933 yılında dünyanın ilk ticari kompakt dizel motor üretimini yapan firmadır. Kuruluşunun temel yapı taşı olan endüstriyel dizel motor üretimi ile birlikte, Yanmar ürün gamını, hizmetlerini genişletmeye devam etmiş ve endüstriyel ekipman üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. Endüstriyel ve marin motorlar, tarım makinaları ve ekipmanları, iş makinaları, enerji sistemleri, marin ekipmanları, makina parça ve kompontentleri sağlayıcısı olarak Yanmar global operasyonlarını yedi iş kolunda sürdürmeye devam etmektedir.

Karada, denizde ve yaşamın her alanında yer alan Yanmar ‘ın ‘müşterilerinin üretim ve enerji sarfiyatı konularında karşılaştıkları zorluklara odaklanıp, gelecek için insan yaşamının değerini artıracak sürdürülebilir çözümler sunma’ misyonu, Yanmar’ın benimsemiş olduğu temel ilkedir.

Yanmar markalı ürünlerinin yanı sıra Solis markalı traktörleri Türk çiftçisinin beğenisine sunan Yanmar, geniş ürün gamı ile birlikte 16-20 Şubat 2021 tarihlerinde Türkiye’nin En Büyük Tarım ve Hayvancılık Fuarı Agroexpo’ da B Hol 3150 nolu standında sizleri bekliyor.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap