Yağmur Tarım’ın yeni ürünü YET 610 Samsun Fuarı’nda görücüye çıktı

Türkiye’nin en büyük motorlu çapa makinesi, el traktörü ve çayır biçme makinesi üreticisi olan Yağmur Tarım, en yeni ürünü YET 610 modelini Samsun Tarım Fuarında ilk kez sergiliyor.

25-29 Eylül 2019 tarihlerinde düzenlenen 5. Samsun Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri fuarında bölge çiftçileri ile buluşacak olan Yağmur Tarım en son geliştirdiği  YET 610 modelini ilk kez kullanıcıların beğenisine sunacak.

12 HP ile 22 HP arasında 4 motor seçeneği ile sunulan YET 610, Karadenizli fındık üreticilerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlandı. Sahip olduğu üstün teknolojik özellikleri ile kendi sınıfını ortaya çıkaracak olan YET 610, patentli senkromeçli şanzumanı, 4×4 kullanıma izin veren çekiş sistemi, arazi / yol modları, frenli ön aks kovanları ile römorklu kullanımda sağladığı kolaylıklarla bir çığır açarken göz alıcı motor kaputu ve led far ve sinyalleri ile öne çıkıyor.

2019 yılı içerisinde satışına başlanacak olan YET 610 her zamanki Yağmur kalitesini bir adım daha ileriye götürerek teknoloji ve yenilik ile buluşturarak çiftçilerin karşısına çıkıyor. 25-29 Eylül 2019 tarihlerinde YET 610’un yenilikçi özellikleri ile tanışmak için tüm çiftçilerimizi Samsun Tarım Fuarında bulunan Yağmur standına davet ediyoruz.

1974 yılında beri faaliyetlerine devam eden Yağmur Tarım, 1987 yılında Türkiye’nin ilk motorlu çapa makinesini üreterek bir ilki gerçekleştirmiş ve o günden beri sürekli yenilik, inovasyon ve yerli üretim politikası ile hareket ederek bugün Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın üçüncü büyük motorlu çapa makinası, el traktörü ve çayır biçme makinesi üreticisi konumuna gelmiştir. İstanbul’da 12.000 metrekare alanda kurulu modern fabrikasında tüm parça ve komponentleri kendi bünyesinde üreterek 40 ülkeye ihracat yapan Yağmur Tarım, Türk çiftçilerinin hayatını kolaylaştıran ürünleri tasarlamaya ve üretmeye devam ediyor.