TürkTraktör’ün Premium Markası CASE IH Yeni Modellerini Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda Sergiledi

Türkiye'nin tarım mekanizasyonundaki lider firması TürkTraktör'ün premium markası CASE IH, 19. Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda en yeni ve güncel teknolojiye sahip modellerini Türk çiftçisiyle buluşturuyor.

TürkTraktör’ün Premium Markası CASE IH Yeni Modellerini Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda Sergiledi

TürkTraktör'ün Premium Markası CASE IH Yeni Modellerini Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda Sergiledi

TürkTraktör Ticari Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Canbeyli CASE IH markasının en yeni teknolojilere ve tasarıma sahip traktör modellerini, çiftçinin verimliliğini artıracak Hassas Tarım Teknolojilerini ve Hassas Ekim Makinelerini Bursa Tarım Fuarı’nda Türk çiftçisiyle bir araya getirdiklerini söyledi. Canbeyli,“CASE IH markamızın yeni kabiniyle çiftçisine bir otomobil konforu sunan yeni OPTUM AFS Connect Serisi çiftçimizle ilk defa buluşuyor. Ayrıca CASE IH Farmall X modelimiz ProGuide sistemi sayesinde Hassas Tarım Teknolojilerinde çiftçimize yakıt, tohum, ilaç ve gübre gibi girdilerde önemli bir tasarruf sağlıyor. Tüm bu yeniliklere ek CASE IH markamız Büyük Balya Makineleri ile Hassas Ekim Makinelerini de BurTarım’da Türk çiftçisiyle buluşturuyor” dedi.  

Tarlam Cepte Kampanyaları Devam Ediyor

Bursa’da çiftçileri bekleyen bir diğer sürpriz ise TürkTraktör’ün tarımın ve çiftçilerin dijital dönüşümünü desteklemek için hayata geçirdiği Tarlam Cepte uygulamasını yeni özellikleri ve kampanyaları olacak. 100 binin üzerinde kullanıcı sayısına ulaşan uygulamanın en yeni özelliklerinden Mısır Verim Rekolte Tahmini ile kullanıcılar tarlasına ektiği tohum miktarını belirttikten sonra 4-6 saat içerisinde rekolte tahminini elde ediyor. Diğer yandan çiftçiler, 14 Ekim’e kadar katılma şansı bulunan çekilişle Tarlam Cepte ile bir traktör kazanma şansı da yakalıyor. Bununla birlikte Tarlam Cepte kullanıcıları, yetkili bayi ve servislerden yapacakları orijinal yedek parça alışverişlerinde 350 TL’ye varan indirim fırsatlarından faydalanabilecek.

Bursa Tarım Fuarı’na özel TürkTraktör, Ekim ayı boyunca geçerli avantajlı finansman kampanyalarını da çiftçilere sunuyor. TürkTraktör, finansman ihtiyacı olan çiftçiye CASE IH marka yerli traktör alımlarında geçerli olmak üzere; pulluk ve römorklarda geçerli 10.000 TL indirim imkanı sağlıyor.

 Hassas Tarım Teknolojileri: CASE IH Farmall X ProGuide

Türkiye’nin büyüyen markası Case IH, Hassas Tarım Teknolojilerini yeni tasarımı ve sunduğu özelliklerle herkesin beğenisini toplayan Farmall X serisi ile buluşturuyor. Tüm tarımsal faaliyetlerde yüksek verim sunan ProGuide sistemi sayesinde yakıt, tohum, ilaç ve gübre gibi girdilerde önemli bir tasarruf sağlıyor. Dokunmatik ve yüksek çözünürlüklü ekran, doğrudan uydudan alınan yüksek kaliteli düzeltme sinyali ve üstün otomatik dümenleme özellikleri, Farmall X ProGuide’ı sınıfının yıldızı haline getiriyor.

 

 

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap