TürkTraktör, Sivas’ta 3S Plaza Açılışları Gerçekleştirdi

TürkTraktör, çiftçilerin tüm ihtiyaçlarına tek çatı altında yanıt verdiği 3S plazalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Sivas’ta gerçekleşen Özyılmazlar New Holland 3S Plaza’nın açılışına Sivas Valisi Yılmaz Şimşek, Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, Sivas Belediye Başkan Vekili Turan Topgül ve Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zeki Özdemir katılırken, Başerler New Holland 3S Plaza’nın açılışında ise Divriği Kaymakamı Yakup Papaker ve Kangal Belediye Başkan Vekili Yakup Durmaz yer aldı. TürkTraktör Ticari İş Lideri Ahmet Canbeyli, bayi yöneticileri, TürkTraktör üst yöneticileri de törenlerde hazır bulundu.

TürkTraktör

“Bu toprakların bereketini geleceğe taşıyabilmek için gayret gösteriyoruz”

TürkTraktör’ün pazar lideri markası New Holland traktörlerinin satış, servis ve yedek parça hizmetlerini tek bir çatı altında sunan Başerler New Holland 3S Plaza ve Özyılmazlar New Holland 3S Plaza’nın açılışlarına katılan TürkTraktör Ticari İş Lideri Ahmet Canbeyli, modern tesislerin sayısının artmasından memnun olduğunu söyledi. ‘TürkTraktör Geleceğe Hazırlar’ amacı doğrultusunda 69 yıldır azim ve kararlılıkla çalıştıklarını belirten Canbeyli, “Türk tarımını daha ileriye taşımak, çiftçimizi modern teknolojilerle buluşturmak ve bu toprakların bereketini en verimli şekilde geleceğe taşıyabilmek için gayret gösteriyoruz. Çiftçilerimizle kuvvetli bir bağ kurmamızda bayilerimizin çok önemli payı var. Bu noktada modern tesislerde hizmet verebilmek adına 3S Plaza sayımızı günden güne artırıyoruz. Sivas’ta açılışını gerçekleştirdiğimiz Başerler New Holland 3S Plaza ve Özyılmazlar New Holland 3S Plaza’nın bölgedeki çiftçilerimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Katkılarından dolayı Başerler ve Yılmaz ailelerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Sivas’ın Kangal ilçesindeki Başerler 3S Plaza ile şehir merkezinde konumlanan Özyılmazlar 3S Plaza’da, New Holland’ın geniş ürün yelpazesi kendine yer buluyor. Tesislerde New Holland traktörlerinin yanı sıra tarımsal ekipmanlar ve hassas tarım ürünleri de satışa sunuluyor.

 

 

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap