TürkTraktör İzmir AGROEXPO 2022’de Tarlam Cepte 2.0 En Yeni Özelliklerini Tanıttı

TürkTraktör İzmir AGROEXPO 2022’de Tarlam Cepte 2.0 En Yeni Özelliklerini Tanıttı

İlk defa 2019 yılında kullanılmaya başlanan Tarlam Cepte uygulaması dijital karar mekanizması olarak çiftçimize destek veriyor.  İzmir Agroexpo 2022 Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda konuşma fırsatı bulduğumuz TürkTraktör Pazarlama Yöneticisi Jiri VELHARTICKY Tarlam Cepte uygulamasına dair bilgileri Agro World dergimize paylaştı.

Kullanıcılar uygulama üzerinden hava durumuna, bitki yetiştiriciliği önerilerine, ilaç ile hâl fiyatlarına ve verimliliği artıracak birçok önemli bilgiye kolaylıkla ulaşabiliyor. TürkTraktör’ün tarımda üreticiyi dijitalleştiren uygulaması Tarlam Cepte, 35 binden fazla çiftçiye 41 bin 487 tarlanın ve 9 bin 797 tarımsal ürünün takibinde destek sağlıyor.

 

Uygulama içinde kod üreterek kampanyalar düzenlenecek

 Tarlam Cepte uygulaması kullanıcısına sağladığı bu kolaylıklara ek olarak tarım sektöründe bir ilke imza atıyor ve uygulama içinde kod üreterek kampanyalar düzenleyip kullanıcı sadakati oluşturuyor. Geçtiğimiz yıl aralık ayında gerçekleştirilen yüzde 20’ye varan yedek parça indirimi kampanyası bu kapsamda gerçekleştirildi. Kullanıcılar bu kampanyalara uygulamaya içinde kampanyalar menüsünden erişebiliyor. Yeni kampanyalar bu yıl da hız kesmeden devam edecek.

Birçok yeni servis ve son teknoloji özelliklerine sahip olan Tarlam Cepte 2 uygulaması çok yakında kullanıma sunulacak.

 

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap