TÜMOSAN, Müşterilerini Üretim Tesislerinde Ağırladı

Traktör ve dizel motor üretiminde 39 yıllık köklü geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen üreticileri arasında yer alan TÜMOSAN, müşterilerini Konya’daki fabrikasında ağırladı.

TÜMOSAN’ın müşterilerine yönelik yaptığı toplantıya Türkiye’nin önde gelen jeneratör, araç üst yapı ve forklift üreticileri katıldı. TÜMOSAN Satış, Satış Sonrası ve Pazarlama’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Serhun Olgun’un ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda, katılımcılara Türkiye’nin tek yerli motor üreticisi olarak TÜMOSAN’ın motor ve Ar-Ge faaliyetlerine verdiği önem, üretim teknolojileri açısından geldiği son nokta ve gelecekte üretmeyi planladığı yeni nesil 4 ve 6 silindirli motorlar hakkında bilgi verildi. Katılımcılar, motor ve traktör üretim hatlarını da gezerek yakından inceleme fırsatı buldu.

TÜMOSAN’ın 2016 yılı başından itibaren uygulayacağı satış politikası ve satış sonrası uygulamalarının anlatılmasının ardından hali hazırda üretilen araç ve ekipmanlarla ilgili katılımcıların görüş ve önerilerinin alınmasıyla toplantı son buldu.

Bunları da beğenebilirsin