Tarım Sektörünün Önde Gelen Markaları Tüyap’ta Buluşuyor

Avrasya Tarım 2016 – 9. Uluslararası Tarım ve Tarımsal Mekanizasyon Fuarı, 21- 24 Ocak 2016 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde yerli ve yabancı tarım sektöründen temsilcileri bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve TARMAKBİR Türk Tarım Alet ve Makineleri İmalatçıları Derneği işbirliği ile hazırlanan Avrasya Tarım 2016 – 9. Uluslararası Tarım ve Tarımsal Mekanizasyon Fuarı, T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, T.C. Ekonomi Bakanlığı, Türkiye Ziraat Odaları Birliği ve Kosgeb desteği ile bir kez daha sektörün uluslararası buluşma noktası olmaya hazırlanıyor.


Hayvancılık Özel Bölümü ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece-İstanbul’da 21- 24 Ocak 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan fuarda tarımsal mekanizasyon ve ilgili teknolojiler, traktör ve tarımsal mekanizasyon yan sanayi, su ve sulama teknolojileri, gübreler, tohum, organik tarım ekipman ve ilgili ürünler tek çatı altında sergilenecek.  


Avrasya Tarım 2016 Fuarı, 21 Ocak 2016 tarihinde Agrievolution – 5. Dünya Tarım Makinaları Zirvesi’ne de ev sahipliği yapacak. Küresel çapta, tarım makinaları endüstrisine yönelik en önemli etkinlik olan bu organizasyona Brezilya, İngiltere, Amerika, Fransa, Çin, İtalya, Hindistan, Japonya, Kore, Rusya, ve Almanya gibi ülkelerden ve Avrupa Birliği’nden birlik temsilcileri katılacak. İstanbul Zirvesi’nde panel konuları; “Avrasya Pazarı’nda Fırsatlar”, “Tarım Sektöründeki Küresel Eğilimler ve Teknoloji Çözümleri” ve de “Başarı Hikayeleri – Küresel Ölçekte Başarıya Ulaşmış Pazarlama Stratejileri” olarak belirlendi.


Türkiye Tarım sektöründeki tüm teknolojik yeniliklerin aynı çatı altında sergileneceği fuar, tarım ekonomisi açısından büyük bir önem taşıyor. Avrasya Tarım 2016 Fuarı kapsamında Dış Ticaret Müsteşarlığı aracılığı ile fuarı ziyaret edecek özel alım gruplarının yanı sıra Balkanlar, Orta Asya Cumhuriyetleri ve Avrupa’dan, Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz ve Güney Doğu Anadolu bölgeleri’nden fuara gelecek olan heyetlere ev sahipliği yapılacak.

Bunları da beğenebilirsin