Sif İş Makinaları, Burtarım’da boy gösterdi

Burtarım Fuarı’nda tarım sektörünün ihtiyaçlarına yönelik çeşitli makinalar sergileyen SİF TARIM, müşterilerine, kompakt modellerden ağır iş makinalarına kadar geniş bir ürün yelpazesi sundu.

Skid steer diye tabir edilen nokta dönüşlü mini yükleyici modeli JCB Powerboom 155, türünün ilk ve tek kapılı modeli olarak dikkat çekiyor. Geniş görüş açısı ve yüksek manevra kabiliyeti ile hayvan çiftliklerinin vazgeçilmezi olan bu model, 703 kg kaldırma kapasitesine sahip. JCB’nin tarım sektörüne yönelik ürettiği bir diğer mini yükleyici modeli ise, belden kırma özelliği ile dar alanlarda kolayca hareket edebilen JCB 403. 3 metre kaldırma yüksekliği ile fidancılık ve hayvan çiftliklerinde tercih edilen bu model, 850 kg kaldırma kapasitesine sahip.

SİF TARIM, 1,8 tondan 8,5 tona kadar geniş bir ürün çeşitliliğine sahip mini ekskavatör modellerinden 8018 CTS ve 8029 CTS modellerini de standında sergiledi. Çeltik tarlaları, fındık işletmeleri, sulama kanal işleri gibi büyük makinaların giremediği yerlerde bu makinalar üreticiye yardımcı oluyor.

SİF TARIM’ın stantta sergilediği kazıcı-yükleyici modelleri arasında 1CX T, 3CX SM ve 5CX yer almaktaydı. 1CX T, paletli yürüyüş yapısı sayesinde, toprak zeminlerde, orman içlerinde ve peyzaj uygulamalarında sıklıkla tercih edilmekte.

Çeltik müşterilerinin tercihi olan JS 130 paletli ekskavatör dışında sektörün en çok tercih edilen iki teleskobik yükleyici modeli 531-70 AGRI ve 535-95 AGRI de stantta müşterilerin beğenisine sunuldu.

Dünyanın ilk ve tek rotasyonsuz 20 metre erişime sahip teleskobik yükleyicisi JCB 540-200 modeli de, fuarı ziyaret eden inşaat firmalarına sergilendi.

Her geçen yıl ürün çeşitliliğini artırmaya özen gösteren SİF TARIM, bu yıl da Burtarım Fuarı’nda ziyaretçilerin yoğun ilgisini topladı.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap