Schmitz Cargobull, Taşımacılıkta Güvenilir Çözümler Sunuyor

"Dijital çözümlerle sağlanan verimlilik" sloganından ilham alan Schmitz Cargobull, sürdürülebilir, güvenilir ve emniyetli yük taşımacılığı için çözümler sergiliyor.

“Dijital çözümlerle sağlanan verimlilik” sloganından ilham alan Schmitz Cargobull, sürdürülebilir, güvenilir ve emniyetli yük taşımacılığı için çözümler sergiliyor. Müşterilerin tedarik zincirinde maksimum verimlilik ve şeffaflık elde etmesinin yanı sıra nakliye sürecine dahil olan herkesle bağlantı kurmasını sağlıyor.

Süreçlerinde dijitalleşme seviyesini ilerletmeye çalışan herkes, nakliye işinin verimliliğini ve karlılığını artıracaktır. Ve eğer bu nakliye süreçlerini sürdürülebilir olacak şekilde tasarlıyorlarsa, emisyonlarını ve çevresel ayak izlerini de azaltacaklar. Transport logistic 2023’te Schmitz Cargobull, ürünlerinin ve dijital hizmetlerinin sevkıyat görevlilerinin, filo yöneticilerinin ve sürücülerin günlük çalışma rutinlerini nasıl kolaylaştırabileceğini ve sürdürülebilir dijital ürünlerin kâr elde etmek için pratikte nasıl kullanılabileceğini gösterecek.

Tamamen elektrikli S.KOe COOL soğutmalı gövde ile sıcaklık kontrollü taşımada sıfır emisyon. S.KOe COOL, entegre güç elektroniğine sahip tamamen elektrikli bir soğutma ünitesi, bir pil sistemi ve bir rejeneratif aks ile donatılmıştır ve bu nedenle tamamen emisyonsuz çalışır. Bu sürdürülebilir ulaşım konsepti, sıfır emisyon bölgelerinde kentsel tedarik dağıtımı için özellikle yüksek talep görmektedir.

Artan taşıma verimliliği için sürdürülebilir dijital çözümler

Aerodinamik S.CS EcoFLEX ve S.CS EcoVARIOS kayar perdeli perdelerle esnek ve sürdürülebilir genel kargo taşımacılığı. Arka kısmı kaldırılabilen aerodinamik römorklar sürtünmeyi azaltarak yakıt tüketimini ve karbon emisyonlarını düşürür. EcoVARIOS durumunda, hem arka hem de ön bölümler esnek bir şekilde ayarlanabilir. Perdenin yüksekliği ilgili gövde yüksekliğine göre ayarlanabilir.

Taşıma ağlarını verimli bir şekilde yönetme ve treyler verilerini TrailerConnect® Veri Yönetim Merkezi üzerinden kontrollü bir şekilde paylaşma. Tüm telematik verileri bu altyapı ve konsolidasyon platformunda bir araya gelir ve vaka bazında güvenli bir şekilde paylaşılabilir.

Öngörülü bakım ile treyler filosu için ileriye dönük planlama. Mevcut telematik ve soğutma ünitesi verilerinin yanı sıra geçmiş bakım ve onarım verileri de değerlendirmeye dahil edilir. Bu analizler, servis ve onarım randevularını daha verimli planlamak ve soğutma ünitesinin bozulmasını önlemek için kullanılabilir.

Müşteri tüm bilgileri, en yakın servis ortağıyla doğrudan iletişime geçebilecekleri TrailerConnect® portalındaki bir kontrol panelinde alır.

Schmitz Cargobull

Turları gerçek zamanlı olarak izleme

TrailerConnect® TourTrack ile bireysel geziler telematik portalında kolay ve hızlı bir şekilde saklanabilir ve gerçek zamanlı olarak izlenebilir. Bu şekilde, Taşıma Yönetim Sistemi (TMS) kullanmayan müşteriler de şirketleri için günlük spot piyasa işlerinden karmaşık olmayan bir şekilde faydalanabilirler.

Verimli rota optimizasyonu

Kamyon-römork entegrasyonu ile filo yöneticileri, ağır vasıtalardan ve römorklardan gelen telematik verilerini tek bir yerde, yani TrailerConnect® portalında görüntüleyebilir. Bu, planlamaya, rota optimizasyonuna, program yönetimine ve genel filo verimliliğinde iyileştirmelere yardımcı olur. Bu, kapasitenin daha verimli kullanılabileceği ve böylece işletme maliyetlerinin azaltılabileceği anlamına gelir.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap