Sattığı Traktörleri Bakıma Aldı

“Müşteri ilişkilerini sadece satışla sınırlı tutmayıp satış sonrası hizmete de büyük önem veren Erkunt, bu yıl TS-ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve Şikâyet Yönetim Sistemi Belgesi’ni almaya hak kazanarak sektöründe bir ilke imza atmış ve çiftçilere sunduğu hizmetin kalitesini belgelemişti.Geleneksel Ücretsiz Bakım Günleri” etkinliği kapsamında Anadolu’yu karış karış dolaşan Erkunt Traktör 100 bin TL’lik bütçeyle 1.724 traktöre ücretsiz bakım yaptı.

Türkiye’nin ilk yerli tasarım traktör markası Erkunt Traktör, 2011 yılı içinde Anadolu’da 24 bin km yol kat ederek, üretip sattığı 1.724 traktöre ücretsiz bakım yaptı. Ürettiği traktörlerin satıştan sonra da takipçisi olan ve kullanıcı memnuniyetini “Geleneksel Bakım Günleri” etkinliğiyle somutlaştıran Erkunt, 100 bin TL’lik bütçe ayırdığı bakım günlerinde Anadolu çiftçisinin beklenti ve taleplerini de dinledi.

Erkunt Traktör Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeynep Erkunt Armağan konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “Müşteri memnuniyet yönetiminin, marka güvenilirliği ve müşteri sadakati üzerindeki olumlu etkilerinin farkında olduğumuz için, ana ilkemizi daima koşulsuz müşteri mutluluğu olarak belirledik. 2005 yılında başlattığımız ve yaşı kaç olursa olsun, çiftçinin elindeki Erkunt Traktör’ün ilk günkü kadar bakımlı olması misyonu  ile geleneksel hale getirdiğimiz bakım günlerimizi bu yıl da devam ettirdik. Düzenlediğimiz bu özel bakım günleri, sattığımız hiçbir traktörü unutmadığımızın ve her koşulda kullanıcının yanında olduğumuzun en somut göstergesi. Bu etkinlikle ile fabrika, yetkili satıcı ve yetkili servis işbirliğiyle Türk çiftçisinin yanında olduk, olmaya da devam ediyoruz. Bizler müşteri memnuniyetini sıradan bir slogan olarak kullanmıyoruz. İnanarak söylüyoruz ve gereğini sağlamak için de çeşitli uygulamalar yapıyoruz. Bakım günleri de bunların başında geliyor. Bu yıl sektörümüzde bir ilke daha imza atarak almaya hak kazandığımız TS-ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve Şikâyet Yönetim Sistemi Belgesi de bu çabalarımızın ve başarılarımızın bir sonucu.”

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap