Sarıoğlu New Holland 3S Plaza Antalya’nın Açılışı Gerçekleşti

TürkTraktör, çiftçilerin tüm ihtiyaçlarına tek çatı altında yanıt verdiği 3S plazalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Antalya’nın traktör sektöründeki ilk 3S plazası olma özelliğini taşıyan tesisin açılışına Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Elmalı Kaymakamı Faruk Erdem, Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk, Elmalı İlçe Emniyet Müdürü Erkan Kaçar, Antalya İl Müftüsü Nazif Fethi Yalçınkaya, TürkTraktör Şirket Lideri Aykut Özüner, bayi sahibi Süleyman Sarıoğlu, TürkTraktör üst düzey yöneticileri ve davetliler katıldı. Sarıoğlu New Holland 3S Plaza ile birlikte Türkiye genelindeki New Holland 3S plaza sayısı 56’ya ulaştı.

3S

Sürdürülebilir ve verimli bir tarım için çiftçilerimizi modern teknolojilerle buluşturuyoruz

Sarıoğlu New Holland 3S Plaza’nın açılışında konuşan TürkTraktör Şirket Lideri Aykut Özüner, Antalya’da bulunmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu belirtti. Türk çiftçisiyle kurdukları bağın 69 yıldır sarsılmaz bir şekilde sürdüğünü söyleyen Özüner, “’TürkTraktör Geleceğe Hazırlar’ amacımız doğrultusunda durmaksızın çalışırken, sürdürülebilir ve verimli bir tarım için çiftçilerimizi modern teknolojilerle buluşturmada en önemli destekçimiz bayilerimiz. New Holland markamızla Türkiye traktör pazarındaki liderliğimizi 17’nci yıla taşırken, bu başarıda da bayilerimizin çok büyük emekleri ve katkıları var. Günden güne sayılarını artırdığımız 3S plazalarımız ile satış, servis ve yedek parça hizmetlerini tek bir çatı altında çiftçilerimize sunuyoruz. Bugün açılışını yaptığımız modern tesisteki emekleri dolayısıyla, 30 yıldır New Holland bayisi olan Sayın Süleyman Sarıoğlu’na teşekkür ediyorum. Plazamızın ülkemize ve bölgedeki çiftçilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Sarıoğlu New Holland 3S Plaza’da, New Holland’ın geniş ürün yelpazesi kendine yer buluyor. Antalya ve çevresindeki çiftçilerin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına tesiste, New Holland’ın en güncel traktör modelleri başta olmak üzere, tarımsal ekipmanları ve hassas tarım ürünleri satışa sunuluyor.

 

 

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap