Şanlıurfa Traktör New Holland 3S Plaza Açıldı

Türkiye otomotiv sektöründe 70. yılını kutlayan TürkTraktör, çiftçilerin tüm ihtiyaçlarına yanıt verdiği 3S plaza yatırımlarına devam ediyor. Bayi ağını dönüştüren TürkTraktör, 3S plazalarının en yenisini Şanlıurfa’da açtı. Şanlıurfa Traktör New Holland 3S Plaza açılışına TürkTraktör Şirket Lideri Matthieu Séjourné ve TürkTraktör Ticari İş Lideri Ahmet Canbeyli başta olmak üzere, bayi yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Şanlıurfa Traktör New Holland 3S Plaza açılışında konuşan TürkTraktör Şirket Lideri Matthieu Séjourné, kesintisiz pazar liderliği başta olmak üzere elde ettikleri başarılarda iş ortaklarının katkısının çok büyük olduğunu belirtti. Séjourné, “70. yılını kutlayan TürkTraktör olarak yola çıktığımız ilk günden itibaren çiftçilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedefledik. Sektörde aralıksız 17 yıldır devam eden pazar liderliğimizi korurken, çiftçilerimizin tarımsal verimliliğini desteklemek ve modern teknolojilerimize kolaylıkla ulaşabilmelerini sağlamak adına 3S plaza ağımızı günden güne geliştiriyor ve dönüştürüyoruz. ‘TürkTraktör Geleceğe Hazırlar’ amacımız doğrultusunda gelecek nesillere daha iyi bir yarın bırakmak için öncü adımlar atarken bağlarımızı daha da sağlamlaştırıyoruz. Şanlıurfa Traktör New Holland bayimizin 3S plaza olarak yenilenmesiyle, Harran Ovası’nın bereketli toprakları üzerinde faaliyet gösteren çiftçilerimizin her ihtiyacında yanında olmayı sürdüreceğiz. Selçuk Karakuş ve Müslüm Korkmaz başta olmak üzere, bu önemli dönüşümde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, tesisimizin çiftçilerimize ve bölge halkına yararlı olmasını diliyorum.” dedi.

Şanlıurfa Traktör New Holland 3S Plaza’da, New Holland’ın geniş ürün yelpazesi kendine yer buluyor. Şanlıurfa ve çevresindeki çiftçilerin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına tesiste, New Holland’ın en güncel traktör modelleri başta olmak üzere, tarımsal ekipmanlar ve hassas tarım ürünlerinin satışı ve bu ürünlere ait yedek parça ve servis hizmetleri sunuluyor.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap