Potato Days Turkey fuarı 2021 yılına ertelendi

Covid-19 pandemisi süreci nedeniyle Potato Days Turkey fuarı katılımcı ve ziyaretçilerini riske atmamak amacıyla 2021 yılına ertelendi. DLG Fuarcılık konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

Covid-19 pandemisi sürecinde hem günlük yaşantımız da hem de sağlık açısından oluşan belirsizlik nedeni ile Potato Days Turkey fuarı katılımcı ve ziyaretçilerini riske atmamak için bu yıl ki organizasyonumuzu 2021 yılına erteleme kararı aldık.

13-15 Ağustos 2020 tarihlerinde organize etmeyi planladığımız Potato Days Turkey fuarını, sağlık koşullarının belirsizliği, korunması gereken sosyal mesafe kuralları ve de yurt dışında ve ülkemizde uygulanan seyahat kısıtlamaları nedeni ile 2021 yılına erteleyeceğiz.Çalışanlarımız, katılımcılarımız ve ziyaretçilerimizin sağlığı ve güvenliği bizim birinci önceliğimizdir.

Türkiye’den olduğu kadar yurtdışından da yoğun ilgi gören organizasyonumuz 2021’de tekrar patates sektörünün buluşma noktası olacak!

Bildiğiniz gibi Potato Days Turkey uluslararası katılımcı ve ziyaretçilerin bir araya geldiği bir organizasyondur. Bu süreçte uluslararası seyahat kısıtlamaları sektörün buluşmasını olumsuz etkileyeceğinden dolayı hem katılımcı firmalarımız hem ziyaretçilerimizin sağlığı için 2021 yılında daha başarılı bir Potato Days Turkey’de buluşmayı arzuluyoruz.

Not: Yapmış olduğumuz mevcut sözleşmeler geçerliliğini koruyacaktır.