Pakun, Venezuela Milli Günü’nün Onur Konuğu Oldu

Türkiye’nin önde gelen un üreticisi ve ihracatçısı Pakun, Venezuela Milli Günü resepsiyonuna onur konuğu olarak davet edildi. Venezuela Büyükelçisi Jose Bracho açılış konuşmasında Venezuela – Türkiye arasındaki dostluk ve iş birliğinin önemine dikkat çekerek Pakun’un da aralarında bulunduğu Türkiye’nin ihracat şampiyonlarına teşekkür etti. Bracho, ‘‘Bağımsızlığımızın 212’nci yıldönümünü kutladığımız bu önemli günde aramızda olan tüm dostlarımı sevgiyle selamlıyorum’ diye konuştu.

Pakun

Resepsiyonda ihracat sektörünün önde gelen isimleriyle bir araya geldi

Bolivarcı Venezuela Cumhuriyeti Büyükelçiliği tarafından Venezuela Milli Günü vesilesiyle, Büyükelçi Jose Bracho ile Başkonsolos Lisset Hernandez’in ev sahipliğinde İstanbul Pera Palas Otel’de düzenlenen resepsiyona Pakun yönetiminden Turgay Durgun ve Pakun CEO’su Ertan Özgen’in yanı sıra, Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, Dışişleri Bakanlığı İstanbul temsilciliği yetkilileri, Türk Hava Yolları temsilcileri ile şef Victor Moreno ve sanatçı Ayhan Sicimoğlu gibi ünlü simalar da katıldı.

Bu yıl sektörde 50’nci yılını kutlayan Pakun’un yetkilileri resepsiyonda ihracat sektörünün önde gelen isimleriyle bir araya geldi. Davetliler resepsiyonda Venezuela mutfağının seçkin lezzetleri ile yöresel müziklerini keşfetme imkanı da buldu.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap