Öztrak Özmenler 3S Plaza Bursa’da Açıldı

TürkTraktör, çiftçilerin tüm ihtiyaçlarına tek çatı altında yanıt verdiği 3S plazalarına bir yenisini daha ekledi. Bursa’daki Öztrak Özmenler CASE IH 3S Plaza’nın açılışına Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İlçe Kaymakamı Ahmet Altıntaş, İlçe Belediye Başkanı Mehmet Kanar ve Karacabey İlçe Belediye Başkanı Ali Özkan ile TürkTraktör Şirket Lideri Aykut Özüner, TürkTraktör üst yönetimi ve Öztrak Özmenler’in şirket yöneticisi İbrahim Özmen katıldı.

Öztrak Özmenler

 

“Çiftçilerimizin her türlü ihtiyacını çok daha hızlı ve kaliteli şekilde karşılayacağız”

Öztrak Özmenler CASE IH 3S Plaza’nın açılışında konuşan TürkTraktör Şirket Lideri Aykut Özüner, TürkTraktör olarak 69 yıldır Türk tarımını ileriye taşımak ve çiftçileri modern teknolojilerle buluşturmak için çalıştıklarını söyledi. Özüner, “’TürkTraktör Geleceğe Hazırlar’ amacımız doğrultusunda hizmetlerimizi geliştirmeye, bayi ağımızı dönüştürmeye devam ediyoruz. Bursa ve çevresindeki çiftçilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına 3S plazalarımıza bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Satış, servis ve yedek parça hizmetlerini tek çatı altında sunduğumuz plazamızla, çiftçilerimizin her türlü ihtiyacını çok daha hızlı ve kaliteli şekilde karşılayacağız. Bu modern tesisi bölgeye kazandıran, 16 yıldır TürkTraktör ailesinin bir parçası olan Sayın İbrahim Özmen ve tüm Öztrak Özmenler Bayisi çalışanlarına teşekkür ediyorum. Tesisimizin çiftçilerimiz başta olmak üzere hepimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Öztrak Özmenler 3S Plaza’da, CASE IH’in geniş ürün yelpazesi kendine yer buluyor. Bursa ve çevresindeki çiftçilerin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına tesiste, CASE IH’in en yeni traktör modelleri başta olmak üzere, tarımsal ekipmanlar ve hassas tarım ürünleri satışa sunuluyor.

 

 

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap