New Holland, Yüksek Performans ve Çevre Dostu Motorlarıyla Konya Tarım Fuarı’nda

New Holland, Yüksek Performans ve Çevre Dostu Motorlarıyla Konya Tarım Fuarı’nda

 Türkiye’nin en çok tercih edilen traktör markası New Holland, 8-12 Mart tarihleri arasında düzenlenen Konya Tarım Fuarı’nda zengin ürün yelpazesi ve ilk defa görücüye çıkardığı yeni modelleriyle yerini alıyor. TürkTraktör standına gelen ziyaretçiler, fuar boyunca yüksek torkuyla öne çıkan Yeni T4.75S ile birlikte faz 4 motor emisyon seviyeli motoruyla dikkat çeken TR5 EC serisini ve ayrıca 75 BG gücündeki Yeni TD5.80’i yakından inceleyebiliyorlar. Bununla birlikte New Holland’ın güncel tarım ekipmanları da ziyaretçilerin beğenisine sunulurken çiftçilere yönelik cazip ürün ve finansman kampanyaları da fuara özel yararlanılabilen fırsatlar arasında. 

 Binlerce ziyaretçiye kapılarını aralayan Konya Tarım Fuarı’nda Anadolu çiftçisiyle yeniden bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını belirten TürkTraktör Ticari Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Canbeyli, New Holland markasının yeni modellerinin, tarım ekipmanlarının standlarında yer alarak Konya’da çiftçilerle buluştuğunu belirtti. Kısa süre önce üretim bandından indirdikleri 1 milyonuncu traktöre özel sınırlı sayıda üretilen, özel tasarım ögelerine sahip TR5.110 ECmodelini de fuarda sergilemek üzere Konya’ya getirdiklerini ifade eden Canbeyli, “İzmir Tarım Fuarı’nın ardından Konya Tarım Fuarı’nda da çok güzel bir atmosferle karşılaştık. Türk çiftçisinin en çok tercih ettiği New Holland traktörlerimizin son teknoloji yeni modellerini burada sergilemekten dolayı çok mutluyuz. Yüksek tork değerleriyle fark yaratan Yeni T4.75S Konya’da çiftçilerimizle buluşuyor. Faz4 motor emisyon seviyeli TR5 – EC serimiz ve 75 BG güce sahip, en yoğun işleri vites düşürmeden yapmaya olanak sağlayan TD5.80 modelimiz de standımızda sergilediğimiz ürünler arasında yer alıyor. TürkTraktör olarak faz geçişlerini sektörümüz açısından çok önemsiyoruz. Faz 3B ve Faz 4 emisyon seviyesine sahip motorlarla tarımda verimlilik artışına ve çevrenin korunmasına destek vermeyi sürdürüyoruz. Yeni faz standartlarına uyum sağlayan motorlarla hem traktörler daha verimli çalışıyor hem de daha fazla üretilen tork ve güçle çiftçilerimizin memnuniyeti artıyor” dedi.

TürkTraktör Finans’tan Cazip Kampanyalar

TürkTraktör, Konya Tarım Fuarı’na özel sunduğu cazip kredi imkanlarıyla çiftçilerin yanında olmayı sürdürüyor. New Holland ve CASE IH’in tüm yerli ürün gamında geçerli olan TürkTraktör Finans kampanyası kapsamında 30.04.2022 tarihine dek 120.000 TL’ye kadar yüzde 0 faiz ve 2 yıl vadeli, 120.000-250.000 TL arası ise yüzde 1,39 faiz ve 5 yıl vadeli kredi imkanları çiftçilerin hizmetine sunulacak.

1 Milyonuncu Traktöre İthafen Özel Üretim Modeller

1 milyonuncu traktörünü üretim bandından indirmenin gururunu yaşayan TürkTraktör, bu gurura ithafen New Holland TR5.110 EC modellerinden sınırlı sayıda ve özel tasarım öğelerine sahip özel üretimler yapacak. Bu özel üretim modeller New Holland markasında 150 adetle sınırlı olacak.

New Holland TR5.110 özel üretim modeli, koyu mavi renginde kaporta ve arka çamurlukları, gümüş renkli jantları, altın renginde ızgarası ve marka etiketiyle dikkat çekiyor.

Konya Tarım Fuarı’nda Tanıtılacak New Holland Modelleri;

Yeni T4.75S Gücüyle Fark Yaratıyor

Yeni T4.75S, 2021 yılında pazara sunulan mevcut Faz 3B T4S serisine katılan 75 BG’lik yeni bir model. Yüksek tork değeriyle öne çıkan Yeni T4.75S, common-rail yakıt enjeksiyon sistemli yerli motora sahip. 1400 d/d motor devrinde 341 Nm tork üretebilen model, segmentindeki beygir gücü/tork değeri en yüksek traktör olarak dikkat çekip performans ve güç anlamında yeni standartları belirliyor.

12 ileri 12 geri transmisyona sahip, 40 km/h maksimum ilerleme hızı özelliği bulunan Yeni T4.75S’te Power Shuttle vites seçeneği ile Standart Servo Kuyruk Mili özellikleri de bulunuyor. 3000 kg kaldırma kapasitesinin yanında klimalı kabin seçeneği, kabinli modellerde standart sunroof ve tüm modellerde standart yolcu koltuğu ile T4.75S, çiftçiler için üst düzey donanım özellikleri sunuyor.

Yüksek Çekiş Gücü ve Üstün Donanımıyla  TR5 EC – Faz 4 Serisi

TR5 serisi, 2022 yılı içerisinde Faz 4 motor emisyon seviyesine geçiş yapacak. Bu geçişle birlikte yeni TR5 serisi, sahip olduğu 4 silindirli yerli üretim common-rail motorlar ile yüksek verim ve performansı bir araya getirecek.

Bugüne kadar 90-100-110 BG modeller ile yüksek çekiş gücü ve üstün donanım isteyen çiftçilere hizmet eden TR5 serisi, Faz 4 geçişi ile birlikte TR5.120 EC modeli ile ailesine 120 BG gücündeki yeni üyesini dahil ediyor.

TR5 EC – Faz 4 Serisi’nde öne çıkan diğer özellikler ise şöyle sıralanıyor: 32 ileri 32 geri Türkiye’nin ilk yerli üretim yarı otomatik transmisyonu, isteğe bağlı kabin süspansiyonu, modern ve ferah kabin, çamurluk üzeri hidrolik ve kuyruk mili kumandaları. 6 hidrolik güç çıkışına sahip güçlü hidrolik sistemiyle, standart hidrolik orta koluyla TR5 EC – Faz 4 Serisi aynı zamanda 5400 kg kaldırma kapasitesine sahip.

Yeni TD5.80 ile En Yoğun İşler Vites Düşürmeden Yapılabiliyor

2022 yılında piyasaya sunulan TD5 serisine 75 BG gücünde yeni bir model ekleniyor. Yeni TD5.80, faz 3B seviyesine sahip 4 silindirli yerli common-rail motoru ile 348 Nm tork üreterek bir önceki nesil TD75D modeline göre yüzde 17 tork artışı sağlıyor. Faz 3B seviyesine sahip çevreci motor aynı zamanda yüzde 51 oranında tork rezervi sunarak en yoğun işlerin bile vites düşürmeden yapılmasına olanak sağlıyor. Yeni TD5.80’de Elektronik Lift-0-Matic™, elektronik akü şalteri, çamurluk üstü hidrolik kumandalar gibi birçok yeni özellik modern kaporta ile birleşerek uyum sağlıyor.

12 ileri 12 geri transmisyona sahip, isteğe bağlı Power Shuttle özelliği ve hem tek çeker hem çift çeker seçeneği bulunan model, 3565 kg kaldırma kapasitesine sahip. Üstün donanım seviyesini sunan Bluemaster modellerinde 6 adet hidrolik güç çıkışı, standart hidrolik orta kol ve Power Shuttle ile birlikte servo PTO özellikleri de bulunuyor. Aynı zamanda çift hızlı kuyruk mili seçeneği de Yeni TD5.80’de yer alan özellikler arasında.

Sınıfının Vazgeçilmezi New Holland TD5 MasterDrive

New Holland, hassas tarım teknolojilerini yenilenen ve tüm ilgileri üzerine çeken New Holland TD5 serisi ile sunuyor. Sahip olduğu yüksek teknoloji sayesinde tüm tarımsal faaliyetlerde yüksek verim sağlayan MasterDrive™ sistemi; yakıt, tohum, ilaç ve gübre gibi girdilerin randımanlı kullanımına olanak tanıyor. Dokunmatik ve yüksek çözünürlüklü ekran, doğrudan uydudan alınan yüksek kaliteli düzeltme sinyali ve üstün otomatik dümenleme özellikleri, TD5 MasterDrive’ı sınıfının vazgeçilmezi haline getiriyor.

Konya Tarım Fuarı’nda Sergilenen New Holland Tarımsal Ekipmanları Hakkında;

Konya Tarım Fuarı’nda çiftçileri TürkTraktör’ün yerli ekipman kampanya sürprizi bekliyor. Bu kampanya kapsamında çiftçilerimize Mart ayı boyunca, New Holland marka atomizör, hassas ekim makineleri ile TürkTraktör marka toprak işleme makineleri ve pulluk ürün grubu alımlarında geçerli 1.000 TL ve New Holland Küçük Balya Makinesi alımlarında geçerli 2.000 TL değerinde Opet Akaryakıt Puan hediye olarak verilecek.

New Holland Pnömatik Hassas Ekim Makinesi – Kayar Şasili Gübreli Baltalı

En önemli yönü olan farklı sıra arası ekim mesafelerini hidrolik olarak ayarlayabilme özelliğini kullanıcısına sunan Kayar Şasili Hassas Pnömatik Ekim Makinesi, bu sayede bir üründen diğerinin ekimine kolay ve hızlı geçişin yapılmasını sağlıyor.

TürkTraktör mühendisleri tarafından tasarlanan ilk tarım ekipmanı Kayar Şasili Hassas Pnömatik Ekim Makinesi, baltalı tip ekici ayakları, yüksek kapasiteli tohum ve gübre depoları sayesinde daha az ikmale ihtiyaç duyuyor. Ayrıca makine, hızlı bağlantı sistemiyle çiftçiye önemli ölçüde zaman kazandırıyor.

New Holland HD Büyük Balya Makinesi

Ağır hizmet tipi New Holland 1290 HD model Büyük Balya Makinesi, en zorlu şartlarda kullanılması ve daha ağır balya yaparken yüksek balyalama kapasitesini kullanıcısına sunmak için yeniden tasarlandı.  Ağır ve daha yüksek boyutta olan balya yapabilen New Holland 1290 HD model Büyük Balya Makinesi, Konya Tarım Fuarı’nda TürkTraktör standının öne çıkan tarım ekipmanları arasında yer alıyor. New Holland 1290 HD model Büyük Balya Makinesi, ağır yükler için dizayn edilmiş hareket iletim sistemi, ödüllü SmartShift™ Şanzıman Teknolojisine, IntelliCruise™ Sisteme ve 4.05 metre uzunlukla segmentindeki en uzun balya odasına sahip. Comer marka yeni şanzıman, daha yüksek yüklenmelere uygun uzun ömürlü yapısı ve sap-saman birikimini önleyen montaj yeri ile de öne çıkıyor.

Yeni TürkTraktör Mısır Silaj Makinesi

Tarım ekipmanları arasına yeni katılan TürkTraktör Mısır Silaj Makinesi Konya Tarım Fuarı’nda çiftçilerle buluşuyor. Sıra bağımsız olan 2 sıralı mısır silaj makinesi 1.24 metre iş genişliği ile tek seferde 2 sıra alabiliyor. TürkTraktör Mısır Silaj Makinesi, tarla içindeki dönüş sayısını azaltan geriye katlanabilir özelliği sayesinde çiftçiye zaman kazandırıyor.

New Holland Marka Yeni Atomizör

TürkTraktör mühendisleri tarafından tasarlanan New Holland marka Atomizör, Konya Fuarı’nda çiftçilerin beğenisine sunuluyor. Yeni Atomizör, kendi içindeki geniş ürün gamı ile birçok ihtiyacı karşılıyor ve yeni yıkama tankı, depo içindeki kalıntıları kolaylıkla temizlemeyi sağlıyor. Uzun ömürlü ithal kontrol üniteleri ise kullanım kolaylığı sağlıyor.

 

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap