New Holland, yeni Straddle Traktör TE6 Serisini Tanıttı

Yeni seri, İtalyan tasarım firması Pininfarina ile işbirliği içinde oluşturulan Straddle Tractor Concept'ten ilham alıyor.

New Holland, yeni serisi, İtalyan tasarım firması Pininfarina ile işbirliği içinde oluşturulan Straddle Tractor Concept’ten ilham alıyor. Dar üzüm bağları için tasarlanmış, zarif ve kompakt tasarımı, üstün konforu ve manevra kabiliyeti ile çok fonksiyonlu bir traktördür. Birden fazla ekipman kombinasyonuyla çalışmak üzere tasarlanmıştır, kabinden ayrılmadan takılı kalmalarını sağlar ve bir düğme dokunuşuyla etkinleştirilir.

Verimli hidrolik sistem Intelliflow™ ve teknoloji yoluyla üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için MyPLM Connect dahil olmak üzere New Holland‘ın traktörlerinde bulunan en iyi yenilikleri kapsıyor. New Holland, aşırı manevra kabiliyetine ve kompakt boyutlara sahip makineler gerektiren dar üzüm bağları için özel olarak tasarlanmış ve 2023’ün sonundan itibaren satışa sunulacak olan yeni Straddle Tractor TE6 Serisi – TE6.120N ve TE6.150N – çok işlevli traktörleri sunmaktadır.

Fütüristik ve şık bir tasarım

Yeni Straddle Tractor serisinin tasarımı, New Holland tarafından İtalyan tasarım firması Pininfarina ile işbirliği içinde oluşturulan ve 2022’de İyi Tasarım Ödülü ve Alman Tasarım Ödülü sahibi Straddle Tractor Concept’ten ilham almıştır. Konsept traktör, fütüristik ve şık bir görünüme sahiptir. Champagne, Médoc ve Burgundy gibi bölgelerin birinci sınıf şarap üreticilerine bir saygı duruşu olarak bir kadeh şampanya şeklinden esinlenilmiştir.

Yeni TE6.120N ve TE6.150N, Fransa’nın dar üzüm bağlarına ve benzer özelliklere sahip her türlü araziye uyum sağlayan en prestijli şarap üretim bölgelerinden bazıları için özel olarak tasarlanmıştır.

Yeni traktör serisi son derece çok işlevlidir: birden fazla olası ekipman kombinasyonu için üç bağımsız alet bölgesine sahiptir. Ayrıca püskürtücü için 10 dakikadan daha kısa sürede ekstra hızlı bir bağlantı sağlamak ve operatörün kabinden ayrılmadan aletleri takılı tutmasına olanak tanıyarak zamandan tasarruf etmek ve verimliliği en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır.

New Holland

Superlight yeni direksiyon sistemi ve maksimum manevra kabiliyeti

New Holland’da Üzüm, Zeytin ve Kahve Harvester Global Ürün ve Platform Müdürü Thierry Le Briquer, “Çok işlevlilik, manevra kabiliyeti, kompakt tasarım ve güç; bunlar Straddle traktörlerdeki teklifimizde tamamen devrim yaratan yeni Straddle Tractor serisinin temel unsurlarıdır. En iyi kalite, bu traktörlerin üretildiği ve üzüm, zeytin hasat makineleri ve üstüne binilir traktörlerde uzmanlaşmış, dünya çapındaki müşterilere hizmet veren Fransa’nın Coëx kentindeki Mükemmellik Merkezi’ndeki mühendislik ve üretimimiz tarafından sağlanmaktadır.”

New Holland’ın yeni nesil traktör yelpazesinin geri kalanında olduğu gibi, Straddle Traktörler yenilikçi teknoloji ile donatılmıştır: Intelliview™ IV Plus ekranı ve arka görüş ekranları, traktörün tam kontrolünü sağlar ve My PLM Connect®, operatörlerin verileri gerçek zamanlı olarak yönetmesine olanak tanır.

Blue Power dış görünümü, New Holland’ın yeni stil çizgilerini yansıtıyor ve zarafet ile konforu dengeliyor. Ergonomi, makinenin her yerinde konfor ve yüksek görüş alanı sunan yenilenmiş bir kabinle tamamen yeniden şekillendirildi. Sıradaki FTP Industrial Stage V motor, yokuşlarda ve yokuşlarda tam denge sağlar ve IntelliFlow hidrolik sistemi, gücün traktörün her yerine dengeli bir şekilde dağılmasını sağlar.

 

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap