New Holland Komatek 2017’de

New Holland, 3-7 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen KOMATEK 2017 Fuarı’nda sergilediği son teknolojiye sahip, verimli ve yüksek performanslı iş makineleriyle göz doldurdu.

New Holland fuardaki standına ziyaretçileri ürün yelpazesinde yer alan Kazıcı Yükleyiciler, Teleskopik Yükleyiciler, Nokta Dönüşlü Mini Yükleyiciler ve Mini Ekskavatörler ile karşıladı.

İki yılda bir düzenlenen KOMATEK’in, iş, inşaat makine ve ekipmanları sektörünü bir araya getiren en önemli platformlardan biri olduğunu söyleyen TürkTraktör Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alessandro Cazzin; fuarda sergilenen New Holland marka iş makineleri ve çözümlerini şöyle değerlendirdi: “Tarım sektörünün gelişimine, sunduğu yenilikçi tarım makine ve tarımsal çözümlere katkıda bulunan New Holland; aynı başarıyı iş makine ve çözümleri alanında da gösteriyor. New Holland, iş makineleri alanında da kullanıcılarını yüksek perfomans, güç ve konforu bir arada sunan geniş bir ürün yelpazesiyle karşılıyor.”

Alessandro Cazzin, New Holland İş Makineleri’nin KOMATEK Fuarı’na özel düzenlediği bir kampanya konusunda da kısa bir bilgi vererek; Mayıs ayında New Holland’dan iş makinesi satın alan müşterilere, İtalya seyahati hediye edildiğini; detayların ise fuarda bulunan stand yetkililerinden öğrenilebileceğini söyledi.

New Holland iş makineleri garanti koşullarının yeni standardı: ‘1 yıl sınırsız saat’

İş makineleri sektöründe sundukları ürünlerinde dayanıklılık, yüksek performans ve kalitesiyle dikkat çeken New Holland’ın garanti koşulları konusunda çıtayı yüksek tuttuğunu söyledi. “Garanti koşullarımızı bir süre önce, 1 yıl sınırsız saat olarak değiştirdik. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en şekilde hızlı cevap verebilmek ve onlardan gelecek talepleri karşılayabilmek adına ayrıca 444 56 35 numaralı çağrı merkezimizle kendilerine 7/24 sadece bir telefon uzaklıktayız” dedi.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap