New Holland Agroexpo İzmir tarim 2017’de

New Holland, bu yıl 12.si düzenlenen Agroexpo İzmir Tarım 2017 Fuarı’nda ziyaretçileri, tarımdan hayvancılığa kadar hayatını kolaylaştırıp verimliliği artıran traktörleri, tarım ekipmanları ve fonksiyonel iş makineleriyle karşıladı.

New Holland standında, T4 Bahçe Serileri, T7 HD , T8  serisi traktörler ile birlikte özellikle çiftliklerde farklı ataşmanlar ile kullanılan iş makineleri arasında bulunan Teleskopik Yükleyici, Nokta Dönüşlü Mini Yükleyici, Kazıcı Yükleyici ve Mini Ekskavatör sergiledi.

Fuarda, tarım ekipmanları arasında TürkTraktör Ar-Ge Merkezi’nde Türk mühendisler tarafından geliştirilip üretilen FL 4.20 ön yükleyiciler de tanıtıldı. Yeni piyasaya sürülen New Holland SA-R Serisi Ters Turbo İlaçlama Makinesi ile  TürkTraktör markalı MT05 model Mısır Hasat Tablaları da ziyaretçilerin ilgisini çekti.

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir; “Sektörümüz için böylesine önemli olan bu prestijli fuarda toplam 1.400 m²’lik teşhir alanımızla bir kez daha yer alarak, İzmirli çiftçi ve ziyaretçilerimizle bir araya gelmekten dolayı hem çok heyecanlı hem de çok keyifliyiz” dedi.yeni4

 Sözlerine İzmir’in bereketli toprakları ve zengin su kaynaklarıyla ülkemizin en önemli tarım ve gıda sanayi merkezlerinden biri olduğuna dikkat çekerek devam eden İrfan Özdemir,  İzmir’in traktör pazarındaki yeriyle ilgili ise şu bilgileri verdi:

Türkiye Ziraat Odaları Birliği’nin (TZOB) bu ayın hemen başında yaptığı açıklamalara göre Kasım 2016 itibarıyla İzmir, 61 bin 97 adet traktör ile  Türkiye’de en çok traktöre sahip olan 3. il konumunda. İzmir yeniliklere açık çiftçi profili ile de ziraai ekipman konusunda sağladığımız çeşitliliği talep eden, soran bir bölge. Bu nedenle, İzmir Tarım Fuarı’ndaki New Holland standımızda beklentilere göre kurgulanan geniş ürün gamımızı; yani traktörlerimizin yanı sıra iş makinelerimiz ile ekipmanlarımızı da ziyaretçilerimizle buluşturmak bizler için ayrı bir önem taşıyor.”

New Holland müşterilerini ‘Ücretsiz Check-Up Fırsatı’ ile sezona hazırlanıyor

 İrfan Özdemir New Holland markası altında sadece sundukları ürünlerle değil; hayata geçirdikleri farklı kampanyalarla da çiftçilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ettiklerini söyledi ve açıklamalarını Mart 2017 sonuna kadar sürecek ücretsiz check up fırsatı konusunda verdiği bilgilerle tamamladı:

 “Yeni sezon öncesinde Türkiye’nin yaklaşık 500 noktasında yer alan New Holland servislerinde 2012-2014  yılları arasındaki  tüm yerli model traktörler için geçerli olacak şekilde ücretsiz check-up fırsatı başlattık.  İzmir Tarım Fuarı’nda da duyurumuna başladık. Traktör’ün 35 noktasının detaylı bir şekilde kontrol edileceği bu check-up fırsatında, arıza ve sorun tespit edilmesi halinde giderilmesi için ve yedek parçada da %10 indirim sağlanacak. Önümüzdeki dönemde de hem satış hem satış sonrasına yönelik farklı kampanyalarımızla çiftçilerimizin her daim yanlarında olduğunu kendilerine hissettirmeye devam edeceğiz.”

NEW HOLLAND STANDINDA SERGİLENEN ÜRÜNLER

 New Holland T4 Bahçe Serileri

 • New Holland T4 F/N/V serisi traktörler kompakt dizaynı, tüm bahçe uygulamalarına cevap verebilecek model seçenekleri, üstün manevra kabiliyeti, 4 silindirli güçlü motorları ve daha pek çok üstün özelliği ile bahçe segmentinde yeni bir sayfa açıyor.
 • Bahçe traktörü denilince akıllara ilk gelen marka New Holland; yenilenen T4 F/N/V serisi traktörleri çiftçilerimiz ile buluşturuyor. 3 farklı ana seri ve yine her seride 78, 88 ve 97 HP güçlerinde 3 farklı model seçeneği ile çiftçilerimizin beğenisine sunulan T4 serisi bahçe traktörleri; darlığın önem kazandığı bağ uygulamaları için tasarlanmış T4V modeli, dar bağ ve bahçe uygulamaları için tasarlanmış T4N modeli, geniş ve aynı zamanda alçak kaporta dizaynına sahip T4F modeli ile Türk çiftçisinin hizmetinde.
 • New Holland T4 F/N/V serisi tüm modellerde yüksek tork değerlerine sahip 4 silindirli, çevreci motorlar standart olarak sunuluyor.yeni3
 • Tüm çalışma koşulları düşünülerek geliştirilen yeni 32 ileri 16 geri mekanik HI-LO transmisyon sayesinde tüm tarımsal faaliyetlere cevap verebilecek çalışma hızlarına ulaşılabiliyor.
 • New Holland T4 F/N/V serisi bahçe traktörleri güçlü motoru, tüm tarımsal faaliyetlere cevap verebilen transmisyonu, sağlam hidrolik sistemi ve ideal ölçüleri ile bahçe segmentindeki beklentilerinizi karşılamaya hazır.

New Holland T7 HD

 • New Holland T7 HD serisi traktörler iki farklı model seçeneği, yeni ve modern tasarımı, güçlü motorları, tüm modellerde standart olarak sunulan Eko CVT transmisyonu ve daha pek çok özelliği ile beklentileri karşılamaya hazır.
 • New Holland T7 HD serisi; yüksek tork değerlerine sahip 6 silindirli common-rail motorları ile gücü ve ekonomiyi birleştiriyor.
 • Tüm modellerde standart olarak sunulan eko CVT sayesinde ekonomik bir kullanım gerçekleştirilirken 0,03 km/h gibi düşük hızlara tek bir tuşa basarak rahatlıkla ulaşılabiliyor.
 • Tüm modellerde standart olarak sunulan ön hidrolik kuyruk mili ve çift hızlı ön PTO, ön aks süspansiyonu T7 HD serisinin farkındalık yaratan özelliklerinden sadece bir kaçı.
 • Yeni T7 HD serisi; modern dizaynı, güçlü ve çevreci motorları, tüm tarımsal faaliyetlerinize cevap verebilen ve ekonomik bir kullanım sağlayan Eko CVT transmisyonu, yeni kabin tasarımı ile sınıfında fark yaratmaya şimdiden hazır.

 FL 4.20 Master Ön Yükleyiciler

 • FL 4.20 Master Ön Yükleyiciler, TDD serisine ait olmak üzere 4 farklı model ile fabrika çıkışı orijinal ön yükleyici olarak sunuluyor.
 • 4 silindirli motorlara ve Powershuttle® ileri-geri mekik koluna sahip TD75D, TD90D, TD100D ve TD110D modelleri ile sunulan FL 4.20 Master ön yükleyiciler; hayvancılık işletmeleri başta olmak üzere pek çok tarımsal faaliyet kullanım alanları dikkate alınarak; yıllar boyu sayısız yükleme-boşaltma işlerinizin üstesinden gelebilecek dayanıklılıkta ve birçok üstün tasarım özelliklerine sahip şekilde üretiliyor.
 • Üstün tasarıma ve ürün geometrisine sahip olan yeni FL 4.20 Master; 3,9 metre kaldırma yüksekliğine ve 2 tonu aşkın kaldırma kapasitesine ulaşarak; ayrıca 61 l/dak yüksek debili hidrolik pompası ile tam donanımlı bir iş makinası haline gelip tüm tarımsal ihtiyaçlara cevap veriyor.
 • Ergonomiyi ve konforu bir araya getiren kumanda kolu, kullanıcının sağ tarafında yer alıyor. Bu kumanda kolu ile 84’’ genişliğinde olan 3-fonksiyonlu kova kontrol ediliyor.
 • Kullanım esnasında ortaya çıkan sarsıntıları en aza indiren ve böylece hem konforlu hem güvenli bir ön yükleyici kullanımı sağlayan anti-şok sistemi FL 4.20 Master ön yükleyicinin standart donanımları arasında yer alıyor.
 • FL 4.20 Master ön yükleyici ile standart sunulan mekanik dengeleyici sayesinde mahsullerin kovadan düşmesi engellenir ve kullanıcı verimi arttırıyor.
 • Yeni FL 4.20 Master ile standart olarak Powershuttle® ve yüksek debili hidrolik pompa ile donatılan New Holland TDD serisi, FL 4.20 Master ön yükleyicilerin eşsiz özelliklere ile birleşip New Holland markasının yeni gözbebeği olarak İzmirFuarı’nda ziyaretçilerden tam not aldı.

 TürkTraktör Markalı MT05 model Mısır Hasat Tablaları

 • Tüm opsiyonların standart olarak sunulduğu TürkTraktör Mısır Tablaları, minimum dane kaybı ile üstün ilerleme hızı sunuyor.
 • 5000 da’ ın üzerinde yüksek performans ile sorunsuz bir şekilde test edilerek, çiftçilerin ve kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.
 • 5 ve 6 sıralı olmak üzere ürün gamına dahil edilen TürkTraktör markalı mısır hasat tablaları, çift şanzımanlı ve sap parçalamalı olup çift yan helezona sahip.
 • Piyasadaki mevcut makinalarda ana şanzıman iki parçadan oluşmakta. TürkTraktör markalı mısır hasat tablalarında ise ana şanzımanlar servis kolaylığı sağlayan yekpare ve sfero döküm.
 • Mısır tablalarında kullanılan bıçaklar aşınmaya ve darbelere karşı yüksek mukavemet sağlamasıyla bilinen 60-62 HRC sertlikte olup, titanyum karbür kaplamadır.
 • Yan helezonlar hareketini ana helezondan kayış kasnak yardımı ile almakta.
 • Biçerdöverden tablaya hareket aktarımı, tablanın her iki yanında bulunan şanzımanlar ile sağlanmakta.
 • Mısır tablasının sağ ve sol tarafında biçerdöverin tekerlerinin zarar görmemesi için iki adet sap ezici bulunmakta.

New Holland SA-R Serisi Ters Turbo İlaçlama Makinesi

 • New Holland SA Serisi ilaçlama makineleri model grubuna 1200 lt. 1600 lt. ve 2000 lt. depo kapasitesine sahip Ters Turbo modelleri dâhil edildi. Özellikle bağ ilaçlamasında etkinlik sağlaması amacıyla ürün gamına dâhil edilen Ters Turbo modeli için yeni bir polyester depo tasarımı yapıldı. Yeni tasarıma sahip dar tip ilaçlama deposu, bağ arasında ilaçlama yaparken etkinlik sağlamakta.
 • New Holland Ters Turbo ilaçlama makinaları traktöre, özel hidrolik yan kol bağlantı sistemiyle bağlanmakta. Bu sayede manevra kabiliyeti artmakta, sıra sonu dönüşlerde kolaylık sağlanmakta.
 • 82 cm. çapında alüminyum pervanesi, 153 lt/dk debiye sahip güçlü pompası, uzun ömürlü ithal kumanda ünitesi, kusursuz 1/3,5 – 1/4,5 oranına sahip çift hızlı şanzımanın kullanıldığı New Holland Ters Turbo Atomizörler ile etkin ilaçlama yapılması sağlanmakta.
 • İlaçlama makinesi üzerinde bulunan fanın arka kısmının kapalı olması sayesinde fan içerisine istenmeyen (toprak, dal, yaprak vs.) yabancı maddelerin girmesi engellenir. Bu sayede temiz hava akışı ile ilaçlama yapılır.

 New Holland Kazıcı Yükleyiciler

 • 110 bg’lik yüksek motor gücüyle şu an pazardaki en güçlü kazıcı yükleyicilerden biri olma özelliğini taşıyan New Holland kazıcı yükleyiciler; sahip olduğu değişken debili pistonlu hidrolik pompa sistemiyle de yakıt sarfiyatında oldukça iddialı.yeni2
 • Bu sayede güçlü motorunun avantajı olan kısa çevrim sürelerini ve üretkenliğini, düşük yakıt sarfiyatıyla birleştirerek oldukça verimli bir makine ortaya çıkarıyor.
 • Tüm yükleyici ve kova hareketleri tek bir joystick üzerinden kontrol edilebiliyor. Ön kovadaki kazı pozisyonuna otomatik dönüş özelliği operatöre büyük ölçüde kolaylık ve seri çalışma imkânı sağlıyor.

New Holland Nokta Dönüşlü Mini Yükleyici

 • New Holland’ın patentli dikey kaldırma özelliğine sahip Süper Boom tasarımı, üstün bir boşaltma yüksekliğine ve erişimine sahip. Daha geniş kabini operatörlerin konforu düşünülerek tasarlandı.
 • New Holland mini yükleyicilerin tüm modellerinde yan cam genişliği, daha ince koruma kafesi, arka kıvrımlı camı, alçak arka şase kuleleri sayesinde rakiplerine göre benzersiz bir görüş açısına sahip. İyi bir görüş açısı demek güvenilir bir iş ortamı, yüksek performans demektir.

New Holland Teleskopik Yükleyici

 • New Holland Teleskopik Yükleyicilerinde, kullanıcılarına hem tarım tipi hem de inşaat tipi olmak üzere 6m’den 17m’ye kadar farklı seçenekte kullanıcı gruplarının ihtiyaçlarına karşılık verecek bir çeşitlilik sunuyor.
 • Geniş ataşman seçeneği, makinelerin fonksiyonelliğini maksimuma çıkartmasını sağlayarak müşterilerin kullanım sahalarında iş verimliliği arttırıyor.
 • 6, 7 ve 9m lik farklı seçenekleri bulunan tarım tipi teleskopik yükleyicilerinde ters fan, hızlı ataşman değiştirici, klima, çeki demiri gibi standart ekipmanlar yapılan işi kolaylaştırmada avantaj sağlıyor. Vites değişimi ve ataşman yönetimi  joystick üzerinden sağlanarak operatörün konforuna katkı sağlanıyor.
 • New Holland teleskopik yükleyiciler kullanıcılarına maksimum performans ve güvenlik için olağanüstü denge sunuyor.

New Holland Mini Ekskavatör  

 • Ekskavatörün mucidi Japon geleneğinden gelen New Holland Mini Ekskavatörleri, daha büyük modellerde de kullanılan gelişmiş bir hidrolik sistemle çalışıyor.
 • Makinelerde birbirine uyumlu olarak çalışan, eş zamanlı olarak farklı hareketlere olanak sağlayan, ikisi değişken hacimli pistonlu tip ve birisi dişli tip olmak üzere toplam 3 adet hidrolik pompa bulunuyor. Üçüncü pompa sistemden bağımsız olarak bıçak ve kule dönüş hareketlerini kontrol ediyor. Bu fonksiyonlar kullanılmadığı zamanlarda ise akış, kazı özelliğini güçlendirmek üzere yeniden sisteme yönlendiriliyor.
 • Bu özellik sayesinde elde edilen yüksek hidrolik güç, makinede daha büyük kova kullanımına olanak sağlıyor. Eş zamanlı hareketlerdeki serilik ile daha iyi iş çevirim zamanları elde edilebiliyor. Daha fazla üretim sağlayan bu sistem, aynı zamanda daha hassas kontrol imkânı veriyor.
 • Güçlendirilmiş kabin; devrilmeye, yuvarlanmaya veya yukarıdan gelebilecek objelere karşı operatöre azami güvenlik sağlıyor.
 • Şeffaf tavan, yükleme ve boşaltma esnasında operatörün görüş açısını önemli oranda artırırken kabini daha aydınlık ve ferah bir çalışma ortamı haline getiriyor.
 • Eğimli bir yapıya sahip olan kayar kabin kapısı, dar alanlarda dahi kolayca açılabiliyor. Ergonomik kumanda kolları, operatörü yorulmadan uzun saatler boyunca işinin başında tutuyor.
Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap