Massey Ferguson ileri teknolojiye sahip traktörlerini Konya Fuarı’nda tanıtıyor

Fuarda, Massey Ferguson’un traktör grubundan 58 BG gücündeki MF 2625 Standart, F ve GE versiyonları ile 100-130 BG segmentine yeni katılan Global MF 5700 serisi, 120-200 BG segmentinden MF 6700 S serisi traktörler ilk kez çiftçiler ile buluşacak.

AGCO Pazarlama Müdürü Özlem Aşcı yeni ürünleriyle ilgili “AGCO, tarımsal ekipman tasarımı, üretimi ve dağıtımında dünyanın ileri gelen kuruluşlarındandır. Massey Ferguson AGCO’nun dünya çapındaki markalarından biri olup traktörden biçerdövere, balya makinelerinden yem ve hasat makinalarına kadar kadar geniş kapsamlı ürün yelpazesi ve yaygın satış sonrası desteği ile daha üretken bir tarımı destekler, çiftçilere komple çözümler sunar.”

Tarımda teknolojinin rolü arttı
Tarımın, teknolojiyle kalkınmasında ve çiftçinin refah seviyesinin arttırılmasında önemli bir görev üstlendiğini söyleyen Aşcı “Bununla beraber fuarda Fuse Teknolojileri adı altındaki ileri teknoloji ürünlerimiz ile ilgili bir standımız var. Fuse teknolojileri olarak adlandırdığımız altyapımız ile Massey Ferguson bugünün mükemmelliyetçi çiftçileri için dünya çapında lider teknolojik çözümler sunmaktadır. Fuse Teknolojileri, planlamadan, ekime, bakım işlerinden, hasata ve tahıl depolamaya kadar tüm ürün döngüsü boyunca müşterilerimizi destekleyen bir yaklaşımdır. Fuse Teknolojileri stratejisi, çiftlik operasyonlarını daha verimli kılmaya yarayan hassas tarıma olanak sağlayıp, kablosuz bağlantı ile arıza tespit hizmetleri yoluyla genel çiftlik işlerini iyileştirirken arıza süresini de en aza indiriyor” dedi ve fuardaki traktörler hakkında bilgiler verdi.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap