Lely Vector Yemleme Robotu artık Türkiye’ de

Lely, 2012 yılında tanıttığı Lely Vector Yemleme Robotu ile yine bir devrim yaratmıştı. Bu benzersiz ürün taze ve esnek yemlemeye olanak sağlayarak tüm çiftçilerin hayatını kolaylaştırmak üzere tasarlandı. Tüm dünyada 300’ den fazla işletmeye girerek başarısını kanıtlayan ürün, 2017 yılının ikinci yarısından itibaren Türkiye’ de satışa sunulacak.
Verimli ve yüksek kaliteli süt üretimi, çoğunlukla inekleri tutarlı, zamanında ve yeterli şekilde yemlemeye dayanır. Lely, bunu sağlayabilen ve çok daha fazlasını yapabilen benzersiz bir ekonomik konsept geliştirdi: bu sistem, ineklerin minimum iş gücü gereksinimiyle kesin ve hassas şekilde beslenmesini sağlayarak taze yemle 7/24 esnek biçimde yemlenmesine olanak tanıyor.
Lely Vector Yemleme Robotu, BurTarım Bursa 14. Tarım, Tohumculuk, Fıdancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’ nda ilk kez Türk çiftçisi ile tanıştı. Fuar boyunda demo olarak çalışır durumda sergilenen ürün çiftçilerden tam not aldı. Bu benzersiz ürün ile ilgili daha fazla bilgi için Lely Türkiye ve Lely Center’ lara ulaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap