Kubota Beklenen Traktörü Yeni MK5000 Serisini Piyasaya Sundu

Kubota MK5000 serisi hem tarla hem bahçe kullanımı için tasarlanmıştır. Sürüm, çapa, taşıma, kazı ve diğer aklınıza gelecek her türlü işleriniz için kolay kullanımlı ve performanslı bir traktördür. Bu esnek ve çok yönlü kullanımlı traktör tüm işlerinizi yapacak güce sahiptir.

Dizayn ve Kompakt Ölçüler

Modern ve eğimli kaput tasarımı daha açık bir görüş alanı ile çalışmanızı sağlamaktadır. Halojen lambalar gece çalışmalarınızda size daima en iyi görüşü sunar.

Kubota MK5000 serisi hem tarla hem bahçe kullanımı için tasarlanmıştır. Ayarlanabilir arka çamurluklar, yapacağınız iş için en uygun iz genişliği ve lastik seçenekleri, tarla tiplerinde arka koruma demirine sabitlenmiş gölgelik, bahçe tiplerinde daha alçak ve düz şekilli direksiyon ve daha bir çok özellik size en iyi çalışma konfor ve performansını vermek için sunulmuştur.

Güçlü, Sessiz ve Temiz Motor

Her zaman çalışmaya hazır. MK5000 serisi daha etkili çalışabilmeniz için size gerekli gücü sunar. Motor, daha sessiz ve titreşimsiz çalışmasını sağlayan susturucular ile donatılmıştır. Aynı zamanda bu motor EuroIIIA standartlarında olup, temiz emisyonlar sunar ve çevreye duyarlıdır.

Yeni Senkronize Şanzıman

Kubota Senkronize Shuttle’lı  Şanzıman işlerinize tam anlamıyla yardım eden tamamen pürüzsüz şekilde çabuk ve güçlü kullanımın yanı sıra platformda rahat hareket imkanı sağlar.

4 ana vitesli ve 2 takviyeli (Hızlı / Yavaş) şanzıman, Shuttle ile birlikte işinize en uygun vitesi rahatlıkla seçebileceğiniz kadar zengin olan 8 ileri – 8 geri vites seçeneğini size sunar.

Senkronize Shuttle Levye

Shuttle Levyesi en rahat kullanım için koltuğun sol yanında konumlandırılmıştır. Bu yeni shuttle levyesi size kolay ve hızlı biçimde ileri – geri hareket yapma imkanı sunar.

Yoğun olarak ileri – geri hareket yapmanın gerekli olduğu işlerde özellikle ön yükleyici kullanımlarında bu özellik inanılmaz şekilde fayda sağlamaktadır.

Tam Açılır Tek Parça Kaput

MK5000 serisi, eğimli dizayna sahip tek parça kaput ile donatılmıştır. Ayrıca bu kaput kolay açılıp kapatılması için pistonlarla desteklenmiştir. Böylelikle günlük bakım ve temizlik işlerinizi çok kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kubota Konik Dişli Tip Ön Aks Sitemi

MK5000 serisi, diğer Kubota modellerinde de olduğu gibi toza ve çamura karşı koruma sağlar ve bakım – temizleme gerektirmeden çalışan kapalı sistem konik dişli ön akslara sahiptir (4WD modeller). Bu sistem traktöre inanılmaz şekilde dar bir dönüş sağlarken aynı zamanda sıra sonlarında zaman ve yakıt tasarrufu sağlar.

Güçlü 3 Nokta Aslı Sistemi

Kubota’nın dayanıklı ve yüksek kapasiteli 3 nokta askı sistemi MK5000 ile size sorunsuz bir şekilde çalışan bir performans sunar. Traktörün bağlantı noktaları Kategori ‘’I’’ ve ‘’II ‘’ ekipmanlar ile uyumlu olup geniş yelpazeli bir ekipman bağlantı çeşitliliği sunar. Ayrıca yan gergi kollarının her ikisi de ayarlı olup, size kısa sürede ayar yapma ve zaman kaybetmeden çalışma imkanı sunar.

Geliştirilmiş Operatör Konforu

Koltuğa oturun ve rahatınıza bakın ! Tam düz ve açık operatör mahali size konforlu ve güvenli bir kullanım sağlar. Koltuğun etrafı rahat çalışabileceğiniz kadar geniş ve tüm kumanda kolları kolay kullanıma göre ergonomik olarak yerleştirilmiştir. Ayrıca askı tipi pedallar da ayaklarınız için yeteri kadar yer olmasını sağlar ve konforunuzu arttırır.

Kolay Dümenleme

MK5000 serisi, dar ve zorlu dönüşlerde işinizi kolaylaştıran, düz yolda düzgün bir sürüş sağlayan hidrolik güç destekli direksiyon ile donatılmıştır. Bu özellik zorlu işlerde çok güç gerektirmeden rahatlıkla çalışabilmenizi sağlar.

Ayarlanabilir Arka Çamurluklar

MK5000 serisi traktörlerin arka çamurlukları seçeceğiniz lastik ile tam uyumlu olması ve özellikle bahçe tipi kullanımlarda ağaçlarınıza zarar vermemesi için 10 cm’lik ayarlanabilir şekilde dizayn edilmiştir.

Çalışmayı Kolaylaştıran Diğer Özellikler

Bardak tutucu ve alet kutusu

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap