Kılıç Tarım New Holland 3S Plaza Açılışı Mardin’de Gerçekleşti

Otomotiv sektöründe 70. yılını kutlayan, Türkiye’nin tarım mekanizasyonundaki lider firması TürkTraktör, çiftçilerin tüm ihtiyaçlarına tek çatı altında yanıt verdiği 3S plaza ağını genişletmeye ve dönüştürmeye devam ediyor. TürkTraktör’ün pazar lideri markası New Holland’ın en yeni halkası olan Kılıç Tarım New Holland 3S Plaza Mardin’de hizmete açıldı. Açılışa TürkTraktör Şirket Lideri Matthieu Séjourné başta olmak üzere, bayi yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Kılıç Tarım New Holland 3S plaza açılışında konuşan TürkTraktör Şirket Lideri Matthieu Séjourné, TürkTraktör’ün aralıksız 17 yıldır devam eden liderliğinde, kurulan güçlü ilişkiler ve bayi ağının büyük katkısı olduğunu vurguladı. Séjourné, “Kuruluşumuzun 70. yıl coşkusunu yaşadığımız bugünlerde, en büyük destekçimiz olan çiftçilerimizi, modern teknolojilerle buluşturmak ve her ihtiyacında yanlarında olmak için 3S plaza ağımızı dönüştürüyoruz. Etki alanlarımızın tümünde öncü adımlar atarak ‘TürkTraktör Geleceğe Hazırlar’ amacımızla geleceğin tarımını en iyi şekilde şekillendirmeye gayret ediyoruz. Kılıç Tarım New Holland 3S Plaza dönüşümü ile Mardin ve çevresinde faaliyet gösteren çiftçilerimize en iyi hizmeti sunmaya ve ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılamaya devam edeceğiz. Modern tesisimiz için atılan bu adımda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. 3S plazamız bölgemize ve çiftçilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

Kılıç Tarım New Holland 3S Plaza’da, New Holland’ın geniş ürün yelpazesi kendine yer buluyor. Mardin ve çevresindeki çiftçilerin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına tesiste, New Holland’ın en güncel traktör modelleri başta olmak üzere, tarımsal ekipmanlar ve hassas tarım ürünlerinin satışı ve bu ürünlere ait yedek parça ve servis hizmetleri sunuluyor.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap