Katlanabilir AVR’nin sürücücü, mekanik yabancı ot kontrolü talebini karşılıyor

27

Mekanik yabancı ot kontrolü, tarım tekniğimizin giderek daha önemli bir parçasıdır ve artık biyolojik tarımla sınırlı değildir.

AVR yıllardır karakteristik ağırlık transfer sistemine sahip bir temel şasiden oluşan ve farklı elemanların eklenebileceği kombinasyon makinesini başarıyla tasarlıyor ve satıyor. Bu şekilde makine bir hız yükseltici, çapa tırmığı binicisi veya eko binici olarak kullanılabilir. Eko sürücü ve çapa tırmığı sırt tarafında çevre dostu mekanik ayıklama sağlar.

Eko binici yabancı otları sıyırır, ince bir toprak tabakası uygular ve sırtları yeniden şekillendirerek bitirir (yani birkaç adımda kurtulmak için ideal makine). Çapa tırmığı binici, yabancı otların daha derin bir şekilde çıkarılmasını sağlar, bu da kök yetiştiriciliğinde kullanım için çok verimli hale getirir. Hız binicisi, sürülen toprak işlemesine gerek olmadığında büyük, sıkıca oluşturulmuş sırtlar oluşturmak için büyük sırt diskleri kullanır.

Biyo tarımda ölçek artışını ve geleneksel tarımda tamamlayıcı bir tarım operasyonuna olan talebi karşılamak için AVR, yabani otları tek bir çalışma geçişinde daha fazla sırttan ve maliyet etkin bir şekilde çıkarabilen katlanabilir bir versiyon geliştirmiştir.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap