JCB LOADALL ürün eğitimlerine devam ediyor

10-11 Mart tarihlerinde SİF İş Makinaları’nın İstanbul Genel Merkezinde ve 7-8 Nisan tarihlerinde SİF İş Makinaları’nın Ankara’daki tesislerinde düzenlenen eğitimlerde dünyanın ilk ve tek teleskobik forklifti JCB Teletruk 35D, inşaat ve endüstriyel sektörlere yönelik JCB 531-70, kompakt yapısı ve yüksek görüş açısına sahip olan yeni JCB 540-140 Hi-Viz ve sınıfının en güçlü performansına sahip 540-170 Sway modelleri hakkında detaylı bilgi verildi ve satış ekibinin makineleri kullanma ve tüm özellikleri test edebilme imkanı sağlandı.

Mustafa Çağa: “Müşterilerimizin çözüm ortağıyız”

Eğitimi gerçekleştiren SİF İş Makinaları Teleskobik Yükleyici ve Endüstriyel Ürünler Müdürü Mustafa Çağa eğitim hakkında şunları söyledi: ‘SİF İş Makinaları olarak ürün eğitimlerini çok önemsiyoruz. Makina alımları aşamasında müşterilerimize doğru ürünü sunmak, en uygun ataşmanları önermek ve ilk başta müşteri memnuniyetini sağlamak öncelikli görevlerimiz arasında. Satış ekibinin ürünü en iyi şekilde bilmesi ve anlatabilmesi müşterilerimiz açısından çok önemli. Taleplerin ve ihtiyaçlarının müşteri ile birlikte belirlenmesi, işletme maliyetine katkı sağlamakta. Sunduğumuz bir ataşman ile farklı işlerin de aynı makine ile yapılabilmesi tasarruf yaratmakta. Eğitimler sırasında satış ekibimize makinanın tüm kullanım özelliklerini makina üzerinde göstermekteyiz. Ayrıca, makinaları kendilerine de kullandırmakta ve performansına bizzat şahit olmalarını sağlamaktayız. Bu, ekibimizin makinamıza olan güvenini ve inancını artırmakta çok önemli. Eğitimlerimizi belli periyotlarda tekrarlamakta ve geliştirmekteyiz.

TH Eğitim Ankara (9)Bu sene JCB, Teleskobik Yükleyici (LOADALL) üretiminin 40. Yılını kutluyor. İnşaat ve Endüstriyel kullanım alanlarındaki şartlara uygun specler ile getirdiğimiz 531-70 modelinden geçen sene geri dönüşüm sektörü ve inşaat projelerine teslimatlarımız oldu. Teslimat sonrasında da müşterilerimizi yalnız bırakmamaktayız. Makinalarımızı takip etmekte ve belirli aralıklarla servis mühendislerimizle birlikte ziyaretler gerçekleştirmekteyiz. Kullanıcılardan çok olumlu yorumlar almaktayız. Operatör konforu ve güvenliğinin yanı sıra makinalarımızda bulunan 4×2 sürüş modu, seyahat sırasında makinaya hız kazandırmakta ve sürüş esnasındaki yakıt tüketimini azaltmaktadır. Endüstriyel ve inşaat sektörlerinin vazgeçilmez ürünü olan 540-170 Sway’in pistonlu bom yapısı, 100 hp JCB motora sahip olması, yük kaldırma performansı ve çalışma performansının yüksek olması, kendisini rakiplerinden ayıran en önemli özellikleridir.

Dünyanın ilk ve tek, rotasyonlu olmayan, 20 metre kaldırma kapasitesine sahip modelimiz JCB 540-200 müşterilerimiz tarafından çok beğenildi. 20 metre erişimli olmasının yarattığı farklılığın yanı sıra, kendine özgü hidrolik sistemi ve makina beraberi sunduğumuz önemli özellikler ile kendisini rakiplerinden ayıran bir sınıfa geçti. Müşterilerimiz artık, yükseklik dışında, 540-200’ün 15,9 metre uzanma mesafesinde sağladığı faydaları ve iş verimliliğini kullanarak test etme imkânı buldular. JCB 540-200’ün çalışma sırasında operatörler tarafından onaylanmış yüksek görüş açısı, re-jenaratif hidrolik sistemi, bom hızının yüksek olması, kolay ataşman değiştirme özelliği, Side-Shift özelliği, makinamızı farklı kılan diğer etkenledir.’

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap