International Field Days (Tarla Günleri) ertelendi

Bildiğiniz üzere son zamanlarda tüm Dünya’yı etkisi altına alan Covid-19 salgını Türkiye’de de ciddi bir tehdit oluşturdu fakat son günlerdeki vaka sayılarındaki olumlu verilerle kısa zaman içerisinde normalleşme dönemine gireceğimiz gözükmektedir. Türkiye’de Mayıs ve haziran aylarında yapılacak olan tüm fuar ve organizasyonlar TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) tarafından ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Bu sebeple, 3-6 Haziran tarihleri arasında Tekirdağ Karaevli mahallesinde düzenlenecek olan International Field Days (Tarla Günleri) fuarımızı erteleme kararı alma durumunda kaldık. Bildiğiniz gibi açık alanda uygulamalı olarak gerçekleştirdiğimiz fuarımızda bitkilerin vejetasyon dönemleri büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle fuarımızı önümüzedeki yıl 26-29 Mayıs 2021 tarihlerinde gerçekleştireceğiz.

DLG Fuarcılık olarak bu yıl gerçekleştireceğimiz  Potato Days Turkey 13-15 Ağustos 2020/ Karaömerler- KONYA ve Tarım ve Teknoloji Günleri 2-5 Eylül 2020 / Karaevli – TEKİRDAĞ fuarlarının alanda ekim, dikim ve uygulama çalışmaları devam etmektedir.

Tekrar sağlıklı günler ve başarılı organizasyonlarda beraber olmak dileğiyle…

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap