İmaş Makine, Viteral Markasıyla Yurtdışında!

Hisse senetleri Borsa İstanbul’da işlem gören İttifak Holding’in iştiraki İmaş Makine, Viteral markasıyla yurtdışında tanıtım atağına kalktı. 4-7 Ekim tarihlerinde Cezayir’de düzenlenen “Yem Öğütme” sektörünün önemli fuarlarından SIPSA’da müşterileriyle buluşan Viteral, Cezayir ve Kuzey Afrika pazarında büyümeyi hedefliyor.

Fuar hakkında değerlendirmelerde bulunan Mustafa Özdemir; “Değirmencilik sektörünün güçlü markası Milleral’den edindiğimiz bilgi ve deneyimi Viteral’e taşıyarak yem tesisi kurulumunda yurtiçinden ve yurtdışından gelen talepleri de değerlendirmeye başladık. Bu doğrultuda daha önce Tayland’daki VICTAM Fuarına katılarak Uzak Doğu pazarındaki potansiyel müşterilerimizle yakından temas kurduk. Şimdi de rotamızı Kuzey Afrika bölgesine çevirdik ve yem öğütme sektörünün önemli uluslararası fuarlarından biri olarak gösterilen SIPSA’ya katılarak başta Cezayir ve Kuzey Afrika’daki potansiyel müşterilerle bir araya geldik. Kısa zamanda gördüğümüz yoğun ilgi bu alandaki faaliyetlerimize hız verme motivasyonumuzu ve Kuzey Afrika bölgesindeki büyüme isteğimizi arttırdı. İmaş Makine olarak ülkemizin gelişim ve ihracat hedeflerine paralel olarak emin adımlarla ilerliyoruz.” dedi.

Faaliyet gösterdikleri sektörlerde sürdürülebilir büyüme ve inovasyonu temel prensipler olarak kabul ettiklerini belirten Özdemir, Viteral ile bir yem tesisi için gerekli olan makine ve ekipman üretiminden otomatik kontrol sistemlerine, süreç tasarımından satış sonrası eğitim ve servis hizmetine kadar müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını hızlı ve eksiksiz şekilde çözdüklerini sözlerine ekledi.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap