İGSAŞ, Yeni Ürünleriyle Konya Tarım Fuarı’nda Yer Alacak

Konya Tarım 2016 14. Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı bu yıl 3-6 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek.

Tarım sektörünün uluslararası buluşma noktalarından Konya Tarım Fuarı, bu yıl 3 – 6 Mart tarihleri arasında Konya Ticaret Odası-TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Geçtiğimiz yıl 18’i aşkın ülkeden 1.143 markanın katıldığı fuarda, 2016 yılında da bu sayının katlanarak artması bekleniyor.

Ulusal ve uluslararası tarım sektörünün önde gelen şirketlerinin katıldığı fuara, Türkiye’nin önde gelen gübre üreticilerinden İGSAŞ da en yeni ürünleriyle katılmaya hazırlanıyor. Yıldızlar Yatırım Holding çatısı altındaki İGSAŞ, kimyevi gübre ürünleri ile fuarda yer alacak.

Türkiye’nin gübre sektöründeki dev isimlerinden biri olan İGSAŞ, uzun yıllardan bu yana ülkemizin tarım topraklarındaki eksik bitki besin elementlerini çeşitli gübreler halinde üreterek, Türk tarımına katma değerli hizmet sunuyor. Her geçen gün ürün gamını genişleten İGSAŞ, amonyak, üre ve kompoze gübre üretiminin lider üreticisi olmasının yanısıra son dönemde sera, hobi bahçeciliği ve çiçek üretimine yönelik gübre ürünlerini de çeşitlendiriyor. Bu yıl Konya Tarım Fuarı’nda en yeni ürünleriyle yer alacak olan İGSAŞ, Avrupa Birliği Standartlarına uygun üretilen ürünlerini fuarda ziyaretçileriyle buluşturmayı hedefliyor.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap