YENİ BKT WEB SİTESİ BİZİ GELECEĞE GÖTÜRÜYOR

Dijital, etkileşimli ve yeni içeriklerle dolu olan yeni site, geniş BKT ailemizdeki her bir kullanıcıyla etkileşim kurmak için tasarlandı. Web sitesi ilk ağızdan açıklamalar, vaka çalışmaları ve vizyoner ürün sunumları aracılığıyla operatörler ve son kullanıcılar için sürdürülebilirlik konularına adanmış kapsamlı yeni sayfalarla içerik sunuyor.

 

HERKES YERİNİ ALSIN!
YENİ BKT WEB SİTESİ BİZİ GELECEĞE GÖTÜRÜYOR

Dijital, etkileşimli ve yeni içeriklerle dolu olan yeni site, geniş BKT ailemizdeki her bir kullanıcıyla etkileşim kurmak için tasarlandı.
Web sitesi ilk ağızdan açıklamalar, vaka çalışmaları ve vizyoner ürün sunumları aracılığıyla operatörler ve son kullanıcılar için sürdürülebilirlik konularına adanmış kapsamlı yeni sayfalarla içerik sunuyor.

Seregno (İtalya), 18 Ocak 2023 – BKT’nin yeni web sitesi, gezinme deneyimine dair derinlemesine yeniden biçimlendirme ve tasarlamanın ardından artık çevrimiçi kullanıma açıldı. Yeni platform, interaktif grafiklerden çok sayıda uzman içeriğe kadar özel içerikler, ilk ağızdan açıklamalar ve sürekli güncellenen bilgilerle kullanıcılar için rahat ve kullanıcı dostu bir ortam sunuyor.
İçeriği odağına alan yenilikçi ve entegre merkezde her bir içerik sayfası, kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda en iyi lastikleri seçmelerine yardımcı olan hareket halindeki ürünlerin videoları, veri formları, özel vaka çalışmaları ve içgörüler dahil her biri tutarlı şekilde detaylandırılmış ve kullanışlı bilgilerle zenginleştirildi.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap