GERİ DÖNÜŞÜM İÇİN BKT LASTİK SERİLERİ YENİ EBATLARLA BÜYÜYOR

Amacımız en özel ihtiyaçlara bile cevap vermektir. Bu nedenle, yeni SKID MAX SR-SKIDDER için 300/70 R 16.5 ebadı ve BK-LOADER 53 için 405/70 R 18 ebadı ile birlikte iki farklı sınıf olacak şekilde EARTHMAX SR 53 için L-5 ** UMS ve L-5 *** serilere eklendi.

GERİ DÖNÜŞÜM İÇİN BKT LASTİK SERİLERİ YENİ EBATLARLA BÜYÜYOR

GERİ DÖNÜŞÜM İÇİN BKT LASTİK SERİLERİ  YENİ EBATLARLA BÜYÜYOR

Malzeme geri dönüşüm merkezlerinde kullanılan makine türleri, lastikler için en zor ve zahmetli ortamlardan biriyle karşı karşıya kalındığı ve farklı faaliyetlere yönelik oldukları için birbirinden çok farklıdır.

BKT bu nedenle sadece amaca yönelik ürünler geliştirmekle kalmayarak aynı zamanda mümkün olduğunca çok sayıda boyut ve çeşitlilik sağlamak için mevcut lastik yelpazesini genişletmeye devam etmiştir. Bu sayede de her özel ihtiyaca karşılık sunmaktadır.

BKT, lastiklerinin geliştirilmesinde kullanıcıların deneyimlerinden ve ihtiyaçlarından yola çıkarak, hem olağanüstü direnç hem de dayanıklılık gereksinimlerini karşılayan ve aynı zamanda sürücülere stabilite ve konfor sağlayan ürün yelpazesi oluşturur.

Bu doğrultuda, sahadaki deneyim sayesinde, bertaraf ve malzeme geri dönüşüm ortamlarında elleçleme operasyonlarında kullanılan yükleyiciler, mini yükleyiciler ve teleskopik yükleyiciler için beş ultra özel BKT lastik serisi ortaya çıkmıştır.

Bunların birincisi, mükemmel stabiliteyi korurken ağır yüklerin taşınmasını sağlayan SKID MAX SR-SKIDDER serisidir. Yakın zamanda tanıtılan yeni ürün de dahil olmak üzere şu anda iki ebatta mevcuttur: 300/70 R 16.5.

Çelik kuşaklı Tamamen Çelik yapısı, gövdeye ve dolayısıyla darbelere karşı daha fazla direnç sağlar. Kalın yanağı, delinme ve kaza sonucu hasar riskini en aza indirmeye katkıda bulunur. Bunlara ek olarak, jant koruması, jantın etrafındaki alana zarar verebilecek delinmeleri ve şokları önler.

Güçlü ve geniş sırtı, kesintisiz bir merkezi pabuç ile tasarlanmıştır. Ayrıca, mükemmel çekiş ve uzun kullanma süresi sağlamak için özel bir antistatik ve aşınmaya son derece dayanıklı sırt hamurundan üretilmiştir.

Geri dönüşüm ortamlarında kullanılan bir diğer lastik de BK-LOADER 53 lastiğidir. Mevcut 405/70 R 20 ebadına ek olarak artık yeni 405/70 R 18 ebadı mevcuttur. Bu aramid kuşaklı lastik, mükemmel yanal stabilite ve aşınmaya, kesilmelere ve delinmelere karşı olağanüstü direnç sağlayan benzersiz bir ekstra derin sırt tasarımına sahiptir. Ayrıca, hem ıslak hem de kuru yüzeylerde mükemmel kavrama ve çekişi unutmadan, döküntülerin hızlı bir şekilde dışarı atılmasını sağlayan olağanüstü kendiliğinden temizlenme özellikleri sunar.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap