DLG, satış temsilcisi atanmasıyla Kuzey Amerika temsilciliği açtı

Uluslararasılaşma stratejisinin bir parçası olarak DLG (Alman Tarım Derneği), Kuzey Amerika’da ilk DLG temsilciliğini kurdu. Kanada, Saskatoon’da bulunan ofis, DLG’nin Amerika Birleşik Devletleri de dahil olmak üzere Kuzey Amerika operasyonları için derhal geçerli olmak üzere Satış Temsilcisi olarak atanan Brad Michnik tarafından yönetilecek. Michnik, rolüne çiftlik ekipmanları uzmanlığı da dahil olmak üzere 30 yılı aşkın tarımsal deneyime sahip.

DLG Uluslararası Satış Başkanı Ulrike Schmidt-Machinek , “Brad Michnik’in DLG’nin Kanada’daki yeni temsilcilik ofisini yönetecek olmasından ve DLG’nin Agritechnica ve EuroTier/Energy Decentral gibi uluslararası etkinliklerindeki tüm önemli katılımcılar olan Kuzey Amerikalı üreticiler, distribütörler, çiftçiler ve tarım kuruluşlarıyla ilişkilerin güçlendirilmesinden sorumlu olmasından memnuniyet duyuyoruz” dedi.

DLG

Brad, yerel ve uluslararası ekonomik ve ihracatı geliştirme girişimleriyle ilgili çeşitli kurullarda ve komitelerde aktif olarak yer aldı

Michnik, DLG’ye Saskatchewan Trade & Export Partnership’ten (STEP) katıldı ve burada çeşitli yönetim pozisyonlarında bulundu, son olarak ticaret geliştirmeden sorumlu kıdemli başkan yardımcısı olarak görev yaptı. Sorumlulukları arasında, uygulamalı ihracat eğitimi, pazar araştırması ve stratejik dünya pazarlarına çok sayıda ticaret misyonu yoluyla Kuzey Amerika şirketlerini çiftlik ekipmanı ve tarımsal ürün ve hizmet ihracatı konusunda desteklemek vardı.

STEP’e katılmadan önce, uluslararası üne sahip, Kanada merkezli bir tarım ve inşaat ekipmanı üreticisinde Satış Müdürü olarak görev yaptı. Brad, birçoğu önde gelen uluslararası ticaret fuarlarında yer alan yerel ve uluslararası ekonomik ve ihracatı geliştirme girişimleriyle ilgili çeşitli kurullarda ve komitelerde aktif olarak yer aldı.

Kanada’nın Saskatchewan eyaletinin yerlisi olan Michnik, Saskatchewan Üniversitesi’nden Ticaret Lisansı (B.Comm.) derecesi aldı. Sertifikalı Uluslararası Ticaret Profesyoneli (C.I.T.P) ataması aktif olmaya devam ediyor.

Saskatchewan’daki temsilcilik ofisi, DLG’nin Kuzey Amerika’daki ilk ofisi. Uluslararası uzmanlığa sahip uzmanlardan oluşan bir ağdan yararlanan DLG’nin dokuz ülkede yan kuruluşları bulunmaktadır.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap