DATÇA MURAT ÇİFTLİĞİ, ORGANİK LEZZETLER ÜRETMEYE DEVAM EDİYOR

Anadolu’nun pek çok köşesinde emeği ile toprağa hayat veren çiftçilerin ürettiği katkısız ürünleri en güvenilir şekilde tüketiciye ulaştıran Datça Murat Çiftliği, yediden yetmişe herkesin severek tükettiği makarna ve erişte çeşitleriyle sofralara lezzet katıyor. Tıpkı evde yapılmış gibi doğal ve organik bir şekilde üretilen ürünler; tam buğdaylı, kepekli, kepeksiz ve sade çeşitleriyle hem sağlıklı hem de lezzetli bir seçenek sunuyor.

DATÇA MURAT ÇİFTLİĞİ, ORGANİK LEZZETLER ÜRETMEYE DEVAM EDİYOR

DATÇA MURAT ÇİFTLİĞİ, ORGANİK LEZZETLER ÜRETMEYE DEVAM EDİYOR

Organik ve sertifikalı tohumlardan katkısız ve doğal yöntemlerle üretilmiş makarna ve erişteler, birçok farklı seçeneğiyle sağlıklı ve doğal beslenmeye önem verenlerin favorisi oluyor. Nohut unu kullanılarak hazırlanan “Bonatelli Organik Nohut Unlu Dirsek” makarna glutensiz içeriğiyle glüten hassasiyeti veya çölyak hastalığı olanlar için harika bir seçenek sunuyor. İçinde herhangi bir tahıl unu içermeyen makarna, hiçbir kimyasal madde ya da renklendirici içermediği için çocuklar için de oldukça uygun…

Geleneksel yöntemlerle değirmenlerde öğütülen buğdaylarla ve mevsim domatesleriyle hazırlanan “Domatesli Köy Eriştesi” kepekli, sade ve karışık olmak üzere farklı alternatifleriyle sofralarda yerini alıyor. İçerisine dönemine göre ısırgan, pancar, zencefil, hardal gibi ürünler katılarak hazırlanan vitamin deposu “Burgu Makarna” ve “Çubuk Makarna” ise katkısız içeriğiyle sağlıklı ve doğal beslenmeye önem verenlerin ilgisini çekiyor.

Organik sertifikalı ürünler…

Datça Murat Çiftliği, emeği ile toprağa hayat veren çiftçilerin ürettiği katkısız ürünleri en doğal ve en saf haliyle tüketicilere sunuyor. Sürdürülebilir tarım anlayışıyla üretilen organik sertifikalı ürünler, tüketicilerin sağlıklı ve güvenilir gıdaya kolayca ulaşmasını sağlıyor. Sebze ve meyve, kahvaltılık, sağlıklı atıştırmalıklar, bakliyat & unlu mamüller, temel gıda ve bitki çayları gibi zengin ürün çeşitliliğiyle hizmet veren Datça Murat Çiftliği; Moda, Çengelköy ve Fişekhane mağazalarının yanı sıra farklı yerlerde açılan ekolojik pazarları ve www.datcamuratciftligi.com üzerinden tüketiciyle buluşuyor. Marka, özel dağıtım ağı ile İstanbul içi bölgelere haftanın 7 günü taze teslimat yapıyor. İstanbul dışı bölgelere ise ürüne göre tazeliğini kaybetmeden Türkiye’nin pek çok iline kargo ile gönderim yapmaya devam ediyor.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap