Cavit Ersoy New Holland 3S Plaza Nevşehir’de Açıldı

TürkTraktör, çiftçilerin tüm ihtiyaçlarına tek çatı altında yanıt verdiği 3S plazalarının sayısını artırmaya devam ediyor. Nevşehir’in traktör sektöründeki ilk 3S plazası olan Cavit Ersoy New Holland 3S Plaza’nın açılışına, Nevşehir Vali Yardımcısı Kübra Karaalioğlu, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, TürkTraktör Ticari İş Lideri Ahmet Canbeyli, bayi yöneticileri Cavit Ersoy, Fatih Ersoy, Osman Kürşat Ersoy, TürkTraktör üst düzey yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.

new holland

Servis ve yedek parça hizmetini bir arada sağlayacağız

TürkTraktör Ticari İş Lideri Ahmet Canbeyli, modern tesislerin sayısının artmasının önemine değindi. Canbeyli, “‘TürkTraktör Geleceğe Hazırlar’ amacımız doğrultusunda 69 yıldır Türk tarımını daha ileriye taşımak, çiftçilerimizi en modern teknolojilerle buluşturmak ve bu toprakların bereketini en verimli şekilde geleceğe taşıyabilmek için çalışıyoruz. Çiftçilerimizin her türlü ihtiyacında yanlarında olabilme gayretimizin bir nişanesi olarak da bayi ağımızdaki dönüşümü hızla sürdürüyoruz. Bu modern tesisimizde çiftçilerimize satış, servis ve yedek parça hizmetini bir arada sağlayacağız. Plazamızın açılışındaki emekleri nedeniyle Ersoy ailesine teşekkür ediyorum. Tesisimizin ülkemize ve bölgedeki çiftçilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Cavit Ersoy New Holland 3S Plaza’da, New Holland’ın geniş ürün yelpazesi kendine yer buluyor. Nevşehir ve çevresindeki çiftçilerin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına tesiste ,New Holland’ın en güncel traktör modelleri başta olmak üzere, tarımsal ekipmanları ve hassas tarım ürünleri satışa sunuluyor.

 

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap