Case IH yeni modellerini çiftçilerle buluşturdu

Fuarda toplam 1.000 m²’lik bir stand ile yer alan Case IH,  alanda sergilediği birbirinden güçlü, en son teknolojiyle donatılmış dayanıklı traktörleriyle fuarın en çok dikkat çeken standı oldu.Case IH’in 175 yıllık köklü geçmişiyle tarımsal ekipmanda bir dünya lideri olduğunu belirterek sözlerine başlayan TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir; böylesine güçlü bir markanın ürünlerini Türkiye’deki çiftçilerle buluşturmanın kendileri için bir gurur kaynağı olduğunu vurguladı. Özdemir sözlerine; bugünlere uzanan bu başarının altında büyük bir azimle yürütülen aralıksız çalışmalar ile müşterilere sunulan seçkin bir kalite anlayışının yattığını belirterek devam etti.

İrfan Özdemir; “Ülkemizin en geniş arazi varlığına sahip olan Konya’nın %67,7’si işlenen tarım alanlarından oluşuyor. Aynı zamanda Konya, Türkiye traktör satışlarının %5.5’nin gerçekleştiği ve büyük ile güçlü traktörlere de talep gösteren bölgelerimizin başında geliyor. Bu anlamda gerek bereketli topraklarıyla dikkat çeken gerekse de traktör pazarında önemli bir yere sahip olan Konya’da, köklü Case IH markasıyla bulunmak bizler için çok farklı bir önem taşıyor. Çiftçilerimiz ile bir kez daha Konya’da hem dünya klasında teknik özelliklere hem de en şık tasarıma sahip traktörlerimizi bir araya getirmekten dolayı çok mutluyuz” dedi.

Case IH’in ayrıcalıklı ürünleri Konya’da

Konya Tarım 2017 Fuarı’nda sergiledikleri ürünlerle ilgili olarak bilgiler de veren İrfan Özdemir açıklamalarını şu şekilde tamamladı:

Konya Tarım 2017 Fuarı’nda bu yıl da ziyaretçilerimizi en son seri ve modellerimizle ağırlıyoruz. Case IH ailesinin en yeni üyesi olarak modern tasarımı ve güçlü motor seçenekleriyle dikkat çeken Farmall C Serisi, sahip olduğu üstün özellikleriyle çiftçilerimizin bir numaralı tercihi olmaya hazır.1490084894_CASE_IH____rfan_Ozdemir_Gorsel_1

Standımızda sergilenen en farklı ve dikkat çeken bir diğer ürünümüz ise, Türkiye’nin Premium markası Case IH’in performansıyla kendini ispatlamış; Türk çiftçisinin de yakından tanıdığı JXC serisinin yeni donanımlara sahip modelleri.  Buna ek olarak EIMA 2016’da ‘Yılın Traktörü Ödülü’nü kazanan Case IH Optum CVX serisi de yine fuarda sergilenen ürünlerimiz arasında bulunuyor. Bu yıl da Case IH’in, yüksek performanslı, dayanıklı ve modern tasarımlı ürünleriyle ‘seçkin’ bir markanın farklılıklarını Konyalı çiftçilerimiz ile ziyaretçilere yaşatmaktan dolayı çok sevinçliyiz. Bu vesileyle 2017 yılının tarım sektöründe emeği olan herkes için bereketli ve bol kazançlı bir yıl olmasını diliyoruz.”

CASE IH STANDINDA SERGİLENEN ÜRÜNLER

Case IH Farmall C Serisi

Case IH Farmall C serisi, Farmall 85C, Farmall 95C, Farmall 105C ve Farmall 115C modelleriyle sunuluyor.

 • Case IH Farmall C serisi, modern tasarımı, güçlü motoru, 24 ileri-24 geri Hi-Lo transmisyonu ve sahip olduğu yüksek teknolojiyle çiftçilerin pek çok ihtiyacına yüksek performansla yanıt veriyor.
 • Case IH Farmall C serisi; 86, 99, 107 ve 114 HP gücünde 4 farklı motor seçeneği sunuyor.
 • Gücü, yüksek tork değerleri, performansı ve güvenilirliğiyle kendini kanıtlamış olan 4 silindirli Turbo-Intercooler motorlar, sahip oldukları ‘common rail’ enjeksiyon sistemi ve Tier 4a emisyon seviyesi ile hem ekonomik, hem de çevreye duyarlı.
 • Yeni Case IH Farmall C serisi, geniş ve sessiz kabin tasarımı, eşsiz görüş açısı, katlanabilir yolcu koltuğu, kliması, ergonomik olarak konumlandırılmış kumanda kolları ile sınıfında standartları belirliyor. Güçlü hidrolik sistemi ile de dikkat çekiyor. 6 adet standart hidrolik güç çıkışına ve 4.280 kg kaldırma kapasitesine sahip elektronik olarak kontrol edilebilen hidrolik sistem ile her tür ekipmanı yüksek kapasitede çalıştırmak ve Lift-0-Matic™ sistemi ile sıra sonları dönüşlerde, ekipmanı tek bir dokunuşla kolay ve hızlı bir şekilde kaldırıp indirmek mümkün.
 • Kabin içinden kolaylıkla seçilebilen 540-540E d/d veya isteğe bağlı olarak sunulan 540-1000 d/d kuyruk mili seçenekleri elektro-hidrolik olarak devreye alınıp çıkarılarak güvenli bir kullanım sağlanıyor. Çamurluk üstünden de tek bir tuşa basarak kontrol edilebilen hidrolik sistem ve kuyruk mili ise Farmall C serisi traktörlerde sunulan pek çok konfor unsurlarından biri.

 Case IH JXC Serisi

 Güç ve performansın önde gelen isimlerinden olan JXC serisi, 55 HP, 65 HP ve 75 HP gücündeki 3 farklı modeline eklenen yeni donanımsal özellikleriyle Türk çiftçisinin hizmetine sunuluyor.

 • 4 silindirli ithal motorundan aldığı gücü en iyi şekilde çalışmaya aktaran JXC serisi, tüm modellerde standart olarak sunduğu mekanik mekik koluna ek olarak JX65C ve JX75C modellerinde opsiyonel olarak sunduğu direksiyon altına yerleştirilmiş Powershuttle hidrolik mekik kolu ile operatöre kullanım kolaylığı ve konforu sağlıyor.
 • Bir diğer yenilik olarak JX65C ve JX75C modellerindeki 12 ileri – 12 geri vites seçeneği, 40km/h maksimum hız sayesinde çalışmalarda daha çok vites seçeneği sunuluyor.
 • JXC serisinin tüm modellerinde standart olan elektro hidrolik çiftçeker sistemi ile operatörün kullanım kolaylığı üst seviyeye taşınıyor.
 • Yenilenen özellikleri ile JXC serisi güçlü hidrolik donanımını daha da güçlendirerek, 2700 kg’a varan kaldırma kapasitesi sunuyor.
 • Tüm yetiştiricilik ve çalışma koşulları da göz önünde bulundurularak farklı ekipmanların kullanımına imkan tanıyan yol kuyruk mili, sahip olduğu 540/540E çift hızlı kuyruk miline ek olarak JXC serisinin tüm modellerinde standart olarak sunuluyor.
 • Türk çiftçisinin ihtiyaçları düşünülerek, güvenliği ve konforu artırmak adına eklenen mekanik akü şalteri, arka cam sileceği, bluetooth radyo gibi seçenekler de JXC serisinin standartları arasında yer alıyor.
 • JXC serisi klimalı kabini, geniş iç alanı, ergonomik kumanda kolları, sessiz ve engelsiz görüş alanına sahip gelişmiş kabiniyle performans ve ergonomiyi bir araya getiriyor.

Case IH Optum CVX 

 • EIMA 2016’da ‘Yılın Traktörü Ödülü’nü kazanan Case IH Optum CVX serisi; sahip olduğu farklı ve modern kaporta tasarımı, teknik ve donanımsal özellikleri, kompakt yapısı ile kendine ait yeni bir sınıf oluşturuyor.
 • En ağır işler için tasarlanan yeni Case IH Optum CVX serisi 271 ve 300 HP güçlerinde, 6 silindirli, yüksek verimli Tier 4b Common-Rail motorları ile gücü, yakıt ekonomisini ve çevreye duyarlılığı bir araya getiriyor.
 • Standart olarak ön hidrolik ve çift hızlı ön PTO ve bunun yanında ön aks süspansiyonu ile donatılmış olan Case IH Optum CVX serisi daha fazla verimlilik sağlıyor. İhtiyaca göre 1000 d/d veya 1000E d/d hızlarına ayarlanabilen ön kuyruk mili ile Case IH Optum CVX serisi ile sunulan ayrıcalıklardan yalnızca biri.
 • Yeni Case IH Optum CVX serisi; farklı dizaynı, güçlü motorları, tüm modellerde standart ekonomik bir kullanım sağlayan Eko CVT transmisyonu, fark yaratan kabin içi tasarımı ile Türk çiftçilerinin yeni gözdesi olacak.
Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap